Школа Європейський колегіум: короткий опис та головні особливості

Європейський колегіум — приватна школа, яка створена з урахуванням вимог часу. Засновникам даного навчального закладу вдалось правильно поєднати в ньому усі здобутки вітчизняної педагогіки та правильний європейський підхід до освіти. Головною особливістю школи є пріоритет створення умов для швидкого та якісного розвитку творчого потенціалу кожного учня. Школа успішно реалізує як державні, так і міжнародні стандарти.

Основні переваги навчального закладу

Відмінною особливістю школи Європейський колегіум Київ є наявність сучасних IT-технологій, які дають можливість реалізувати нові освітні компетенції. Слід виділите ще декілька переваг:

  • Поглиблену підготовку учнів у різних галузях знань та діяльності

  • Індивідуальний підхід до кожної дитини

  • Практичну реалізацію проектів інтеграції (відбувається завдяки відвідуванню курсів для саморозвитку — шахів, геометрії, риторики та інформатики)

У багатьох новобудовах Києва девелопери часто розміщують приватні школи подібного зразка. Наявність таких шкіл у внутрішній інфраструктурі комплексу значно полегшує життя дітей та їхніх батьків.

Стипендіальна програма: що передбачає та як отримати

Школа Європейський колегіум, відгуки про яку можна легко знайти в інтернеті, намагається завжди мотивувати учнів, тому розробила спеціальну стипендіальну програму. Вона передбачає активацію додаткової системи знижок на навчання для обдарованих дітей. Отримати знижку можна за такі досягнення:

  • Учень року

  • Переможець ІІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

  • Переможець IV Всеукраїнського етапу учнівських олімпіад

  • Переможець районних олімпіад та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Школа Європейський колегіум. Ціна навчання, вікові групи та атестат, який отримує кожний учень

Вартість навчання напряму залежить одразу від декількох факторів. Наприклад, велике значення має вид закладу: дитячий садок або школа. Важливу роль під час формування ціни також відіграє різновид пакету дистанційного навчання: Базовий або Інтенсив онлайн.

Для навчання у початковій школі приймають учнів, віком від 6 до 10 років, у середній — від 10 до 15 років, а у старшій — від 15 до 18 років відповідно. Успішне завершення навчання підтверджує атестат державного зразка.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments