Навчання у приватній школі: особливості, які потрібно враховувати при виборі закладу

Кожен батько чи мати бажають найкращого своїй дитині, а хороша освіта – це пріоритет, який вони ставлять на перше місце. Тому сьогодні стрімко виріс відсоток учнів, що відвідують приватні навчальні заклади. Та питання постає не лише у здобутті якісної освіти, а й безпеці улюбленого чада, а ціни в приватних школах Києва лише підбадьорюють батьків зробити правильний і осмислений вибір. Але як знайти кращу школу для своєї дитини та на що в першу чергу треба звертати увагу, можна дізнатися в цій статті, дочитавши їх до кінця.

Переваги і особливості приватних шкіл

Багаторічними дослідженнями встановлено, що приватна школа дає учню кращу освіту та виховує інтелігентну людину завдяки наступним особливостям:

  • індивідуальний підхід до кожного здобувача освіти. Такого критерію батьки точно не знайдуть в жодній державній школі, адже кількість учнів у кожному класі перевищує 20 дітей, що не дає можливості учителю приділити увагу кожній особистості. Класи у приватному навчальному закладі укомплектовані таким чином, що вчитель приділяє достатньо уваги кожній дитині та повертається до пояснення нового матеріалу, якщо вона його не зрозуміла;
  • майстри своєї справи. В приватних закладах, як, наприклад, школа Базис, працюють справжні професіонали, що регулярно підвищують свій кваліфікаційний рівень, мають власні творчі розробки, відвідують семінари, тренінги, курси;
  • технічне забезпечення кожної класної кімнати й школи в цілому. На кожному уроці учні поринають в захопливий світ дослідів, експериментів, подорожей завдяки технічному оснащенню кімнати для занять. На перерві завжди цікаво провести час із друзями на дитячому або спортивному майданчику із різним спортивним обладнанням. У їдальні кухарі нагодують смачними стравами, що не залишать нікого байдужим;
  • закрита територія і наявність охорони. Державна школа не може дозволити собі утримувати цілодобову охорону і повністю закрити територію для відвідування сторонніми особами. Приватна школа дбає про цілковиту безпеку своїх вихованців, тому проводить усі необхідні заходи для якісного стеження за порядком під час навчального процесу.

В наш час батьки, враховуючи усі фактори, надають перевагу навчанню своїх дітей у приватних закладах, адже вони можуть бути впевнені, що із малюками тут точно нічого не трапиться.

Рекомендації щодо вибору кращого навчального закладу для своєї дитини

Якщо вже батьки ознайомилися із перевагами закладів, можна приступати до важливого моменту – особливостей вибору, серед яких виділяють наступні пункти:

  1. Отримання диплома державного зразка. Цей фактор необхідно перевірити в першу чергу, адже від цього документа залежить подальше навчання учнів.
  2. Відповідність навчальної програми державним стандартам. Вона в першу чергу повинна містити усі обов’язкові предмети та додаткові гуртки. Адже це впливає на подальший вступ до ВНЗ.
  3. Вчительський склад та кваліфікація персоналу. Від того, наскільки цікаво та зрозуміло учитель буде пояснювати навчальний матеріал, залежить успішне засвоєння знань та любов до предмета. Будь-який негатив зі сторони дорослої людини на уроці може призвести до серйозних наслідків та зниження навчального рівня дітей.
  4. Колектив учнів. Важливим пунктом також є доброзичлива атмосфера між однокласниками, адже це чудово, коли інтереси та світогляд дітей співпадає. Тоді й навчання буде кращим, і колективна робота буде на висоті.
  5. І ще одне важливе питання – вартість навчання у приватній школі. Кожен охочий повинен розуміти, що якісне навчання в комфортних умовах – задоволення не із дешевих. Для того, щоб учень міг якісно і продуктивно працювати, батькам потрібно заплатити близько 35000 грн на місяць. До того ж можна оформити податкову знижку 18% на навчання, для чого варто звернутися до фінансового відділу школи.

Обирайте найкраще для своїх дітей! Забезпечте їм не лише чудову освіту, але й безпеку на території навчального закладу.

 

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments