Швидка доставка з Китаю в Україну

Китай сьогодні – це один із найбільших виробників різних товарів для всього світу. Величезна кількість країн співпрацюють із Китаєм, і Україна не є винятком. Підприємці останнім часом все більше замовляють китайські товари, орієнтуючись на оптимальну ціну та якість. Але що потрібно знати при організації доставки товарів із Китаю?

Вибираємо транспорт для здійснення доставки з Китаю в Україну

Доставка з Китаю в Україну сьогодні стає все більш популярною. Українські підприємці купують продукцію текстильної, легкої промисловості, обладнання, електроніку та високотехнологічні товари. Піднебесна має добре розвинене транспортне сполучення, яке дозволяє швидко транспортувати товари в Україну. Найчастіше для доставки вантажів використовуються пароплави та літаки.

Компанія M3Cargo пропонує послуги швидкої доставки будь-яких вантажів із Китаю в Україну. Доставка здійснюється завдяки злагодженим діям професійних фахівців. Компанія також займається доставкою негабаритних, дуже важких вантажів, до яких потрібен певний підхід і температурний режим при транспортуванні. Багато хто думає, що доставка з Китаю в Україну це дорого. Насправді Ви помиляєтесь, доставка вантажів із Китаю може бути дешевою, якщо Ви оберете послуги компанії M3Cargo!

Послуги, які надає  компанія

М3Cargo – команда фахівців, яка займається доставкою та митним оформленням протягом тривалого часу, що дозволило зробити ціну доставки максимально низькою. Низька ціна доставки вантажів з Китаю, розраховується та визначається обсягом вантажу, способом та маршрутом доставки, умовою доставки залежно від специфіки вантажу. Також для своїх клієнтів M3Cargo надає послуги з митного очищення, повернення ПДВ та ін. Фахівці компанії можуть підготувати всі необхідні документи, що додаються до товару, включаючи сертифікати якості. Крім цього можуть самостійно відстежувати всі процеси та повідомляти Вас про них. Якщо Ви шукайте надійну та швидку доставку з Китаю в Україну, обирайте M3Cargo.

Перелік послуг, які надає М3Cargo

 • Моніторинг цін;
 • Пошук постачальників;
 • Закупівля товарів;
 • Проведення платежів;
 • Інспекція;
 • Кредитування угоди;
 • Зберігання на складі у Китаї;
 • Доставка морем в Україну;
 • Митне оформлення;
 • Зниження собівартості;
 • ЗЕД на аутсорсі;
 • Доставка вантажів LCL з Китаю в Україну з розмитненням.

Чому саме М3Cargo?

Великий досвід дозволяє фахівцям М3Cargo братися до складних маршрутів, негабаритних, небезпечних вантажів. Якщо Ви плануєте розвивати свій малий чи  та середній бізнес шляхом безпечної закупівлі товарів, сировини та обладнання у Китаї, можете бути впевненими що фахівці  М3Cargo допоможуть Вам у цьому, використовуючи свій сервіс доставки в Україну. Крім цього допоможуть відкривати нові напрямки бізнесу, проводити аудит закупівель, знижуючи собівартість товарів шляхом прямої закупівлі без посередників, партнерської участі та інвестування у бізнес клієнтів.

Доставка з Китаю з компанією М3Cargo – це якісно та оперативно. Досвідчені фахівці знають всі нюанси кожного транспортного засобу, тому зможуть підібрати найкраще для перевезення вашого товару. Китай – це величезне поле торгівлі. Багато наших замовників вже оцінили вигоди співпраці з китайськими постачальниками та виробниками, а також зручність доставки продукції в Україну. Будьте одним із них! Не гайте часу і телефонуйте прямо зараз! М3Cargo зможе транспортувати продукцію в будь-яку точку України безпечно та вчасно.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments