Вишиванка для хлопчиків – сила, краса, та гідність з малого віку!

Вишиванка – національна гордість і традиційний український одяг. У класичному виконанні це сорочка з домотканого полотна з вишитими візерунками і символами, тонко сплетеними в красивий орнамент. Прийнято вважати, що вишивка з певною тематикою здатна принести благополуччя, дати сили і здоров’я тому, хто її носить. Українську національну сорочку носять все незалежно від віку і статі. В інтернет-магазині УкрМода можна придбати вишиванку для хлопчика за вигідними цінами з різним орнаментом, який подобається вашій дитині.

Вишиванка для хлопчика
Вишиванка для хлопчика

Особливості вишиванок від УкрМоди

Для шиття вишиванок майстри використовують тканини натурального походження. Вони не викликають алергічних реакцій на шкірі і дозволяють дихати тілу навіть влітку. До них відносяться:

  1. Домоткане полотно.

  2. Марлевий льон.

  3. Батист.

  4. Бавовна.

Ці матеріали безпечні для здоров’я дитини. Сучасні текстильні технології дозволяють додавати невелику кількість штучних волокон. Такий підхід значно підвищує експлуатаційні характеристики одягу, і при цьому зберігають всі переваги натуральних матеріалів. Вишиванки не втрачають своєї краси навіть після багаторазового прання.

Як вибрати вишиванку для хлопчика?

Глибокий сенс присутній у всіх візерунках вишиванок українського народу.

  • Рослинні орнаменти символізують силу життя і процвітання. Найчастіше можна на сорочках зображують виноградну лозу, листя дубу, квіти маку і калини.

  • Геометричні схеми. Ці символи сягають коріння в багатовікову історію народу, наприклад квадрат, поділений на чотири рівні частини, символізує Землю, хрест в колі – Сонце, а рівносторонній хрест – символ вогню.

  • Птахи на вишиванці-символ юності, розквіту сил, залучають удачу і успіх у справах, допомагає досягати небувалих раніше висот. Майстри майстерно вишивають на сорочках солов’їв, ластівок, зозуль.

Колір ниток також має велике значення і виступає додатковим оберегом, посилюючи силу візерунка. Вибираючи сорочку для дитини, довіряйте не тільки своїми уподобаннями, спирається на традиції народу і знання предків.

В каталозі представлений великий вибір вишитих сорочок для хлопчиків, які можна носити не тільки на свята або тематичні заходи. Вишита сорочка урізноманітнити повсякденний гардероб хлопчика. Надягати її можна на день народження, прогулянку, у подорож, на конкурсний виступ або відвідування будь-якого закладу.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments