Ванс в Києві або кілька стильних образів

Ванс в Києві або кілька стильних образів

vans

Традиції моди в наш час постійно змінюються. Нещодавно туфлі на «шпильці були наймоднішим взуттям» , і молодь носила їх з великим задоволенням. Але мода — дама примхлива та стояти на одному місці не звикла. Все навколо нас змінюється з космічною швидкістю. Як показує практика, взуття на високих підборах не дуже зручне, ноги втомлюються досить швидко. Сучасна молодь віддає перевагу не лише гарному, а ще й зручному взуттєві. Ось чому кеди Ванс в Києві зайняли одне з провідних місць серед столичної молоді. В інтернет-магазинах та оффлайнових торгівельних центрах можна знайти багато моделей кедів, але ванси є справжньою революцією на світовому ринку взуття. Вони якнайкраще відповідають сучасному динамічному ритму життя.

Саме кеди користуються популярністю серед модниць. Вони красиві, практичні та виглядають надзвичайно стильно. Їх носить не тільки молодь, а всі люди, незалежно від віку.

Історія кедів Ванс

Ванси з’явилися на ринку ще в 1966 році. Це було спортивне взуття, призначене для гри в гольф та скейтборду. Компанія перш за все думала, щоб створити зручне, практичне та цілком безпечне взуття для спортсменів. Згодом компанія «Ванс» почала створювати полотняне взуття на рифленій підошві для прогулянок.

Моделей, створених саме для жінок, не було. Але це не заважало жінкам носити це взуття. Жіночі моделі з’явилися на початку сімдесятих років минулого століття. Жінки носили інноваційне взуття як зі спортивним, так і з класичним одягом. Лише через 40 років компанія почала випускати ванси у теперішньому вигляді. Ті кеди, які так полюбляє сучасна молодь у всьому світі.

Різновиди кедів

Сьогодні це не лише звичайне взуття. Є багато стилів та моделей кедів «Ванс»: для жінок, чоловіків та для дітей. Їх носять романтики, любителі екстремальних видів спорту, хіпстери, репери та представники інших молодіжних угруповань. Обравши взуття від цієї компанії, ви можете створити неповторний та стильний образ.

У чому ж секрет їх шаленої популярності? Кеди мають цілий ряд переваг над іншим взуттям.

  • Практичність у використанні.
  • Доступні ціни.
  • Висока якість.
  • Модний дизайн.
  • Зручність і комфортність під час ношення.
  • Великий асортимент.
  • Тривалий строк служби.

Якщо правильно доглядати за взуттям, воно буде вам служити довгі роки.

Як обрати потрібну модель

Кеди без шнурків пасують до суконь та спідниць класичного стилю. Така дівчина виглядає романтично та невимушено. Ідеально пасують кеди і до джинсів, брюк та легінсів класичного чи спортивного стилю. Джинси можуть бути класичними чи «рваними», такий собі «привіт з 90-х». Колір брюк чи джинсів теж може бути будь-яким. Ви можете обрати кеди зі шнурівкою чи без. Чудово виглядають ледь завищені кеди. Дуже пасують вони і до шортів, підкреслюючи красу ніг. Ванси можна носити не лише в теплий сезон. Є навіть зимні варіанти. Вони пасують навіть до теплих шкіряних курток та пуховиків.

Чи є одяг, до якого ванси не пасують

Такого одягу не існує. На сьогоднішній день є близько 60 різновидів цього взуття. Можна обрати кеди до будь-яких предметів одягу. Тому модники і модниці покупають кілька пар кедів, плануючи використовувати їх на всі випадки життя. Можна створити надзвичайно оригінальний імідж, одягаючи кеди навіть до офісного костюму. Недавно це було порушенням всіх канонів офісного стилю, але сьогодні сприймається як норма.

Кеди Ванс в Києві — це не бездумна дань моді чи преклоніння перед американською культурою. Секрет успіху цього взуття — у зручності і комфорті. До того ж, це практично, красиво та дуже стильно. А, може, причиною всьому – многолітня історія, яка підтвердила відмінну якість цієї продукції.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments