Patek Philippe – найстаріша в Женеві незалежна сімейна годинна мануфактура

На мові високої ділової моди годинники Patek Philippe https://imidge.com.ua/ru/f-watches-patek_philippe/ – синонім досконалості. Секрет в постійному зміцненні репутації мануфактури – вірність традиціям. Як і майже сто років тому, марка ідеалізує власні технічні «рекорди», не забуваючи про моду: стільки примхливої всепоглинаючої для кожного, хто до неї доторкнеться.

Щоб зрозуміти філософію стилю від Patek Philippe, досить просто подивитися на колекції розкішних наручних хронометрів. Каталог інтернет-магазину Імідж – найвдаліший вибір «майданчику для знайомства». Тут зручно не тільки перейнятися багатством традицій старої мануфактури. Купити годинник Patek Philippe за найнижчою ціною – значить, придбати найвищої якості копії:

  • ідентичні оригіналам за технологією складання;
  • виконані з надміцної сталі з золотим напиленням, з сапфіровим склом, на шкіряному ремінці або браслеті;
  • з фірмовим логотипом на кришці і внутрішніх плоских елементах.

Датою заснування найстарішої часової мануфактури Женеви вважається 1839 рік. На рахунку компанії, заснованої Антуаном де Патеком і Адріаном Філіпом, понад 80 офіційних патентів, з яких близько 20 вважаються революційними і в годинникової галузі – і для механіки в цілому.

В моделях Patek Philippe поєднується раритетність, інновації та авторський ексклюзив. Мануфактура випускає лімітовані дорогі серії наручних хронометрів для чоловіків і жінок, а також перевидає раніше визнані колекції, які вважаються еталоном годинникового мистецтва «старої Європи».

Рatek philippe копія: будь оригінальним для самого себе!

muzhskie-chasy-patek-philippe-v-zolote

 

Світу годинника Patek Philippe властива різноманітність. Поряд з нарочито круглою геометрією корпусу, нас зустрічають хронометри кутових форм – настільки популярних у креаторів.

  • Дивитися час «через ілюмінатор» дозволено власникам годинників з колекції Nautilus: корпус у вигляді корабельного вікна вельми запам’ятовується. Вас важко буде забути!
  • Лінійка New Models дотримується ділової скромності. Це годинник для людей зі смаком – одночасно суворим і експресивним.
  • Молодіжні Aquanaut також не позбавлені романтики пригод. Під кришкою корпуса «захований» високоточний механізм. Поєднання чорного і металіка – вибір галантних.
  • Популярність Grand Complications забезпечує форма корпусу. Масивний прямокутник з легким шаром позолоти символізує дует елегантності і простоти.

Манірність, вихована на «правильних» атрибутах, стає рисою сильного характеру. Patek Philippe – це успіх династії. Відчуйте власну обраність – будьте завжди пунктуальні!

Джерело: часы Patek Philippe

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments