Які переваги вивчення англійського за допомогою скайпу?

Ви вже багато разів чули про те, що можна вивчати англійську мову по скайпу з репетитором. Тепер настав час розібратися чому даний спосіб став на стільки популярним, що мотивує людей займатися онлайн. У цій статті ми розберемо головні переваги вивчення англійської через скайп які пропонує ресурс EnglishDom.

Англійська мова
Англійська мова

Даний ресурс більше семи років займає лідерство у вивченні англійської мови онлайн, більше 70% студентів довіряють йому. Крім цього у даної команди розроблено 10 унікальних програм для більш ефективного навчання.

А тепер детальніше зупинимось на перевагах вивчення англійської за допомогою Скайпу.

Мобільність – це одна з головних переваг. Ні репетитор ні ви не прив’язані до одного місця, школи, квартири , тощо. Все що вам потрібно для того, щоб проводити уроки це комп’ютер, ноутбук, планшет або телефон з програмою Skype + підключення до інтернет. Маючи ці три елементи ви в принципі можете займатися іноземною мовою з викладачем, перебуваючи практично в будь-якій точці земної кулі. Ви в діловій поїздці або на відпочинку? Тепер це не важливо, тому що якщо у вас під рукою є інтернет, то ви завжди відчуваєте себе як вдома. Ви зв’язуєтеся з репетитором, домовляєтеся про час коли буде проводиться урок і все готово.

Зручність – були часи, коли заради знань або інформації людина була готова долати величезні відстані, витрачаючи на це багато часу і сил. Але зараз в наш час людина може отримати потрібну йому інформацію за кілька кліків мишею або натисканням клавіш. Нікуди не потрібно ходити або їздити. Якщо є інтернет під рукою можна отримати необхідну інформацію моментально. Саме в цьому вивчення англійської мови по скайпу і виграє в порівнянні з традиційними заняттями. Ви вивчаєте іноземну там де вам зручно і коли зручно.

Економія часу і сил – наш світ розвивається шаленими темпами і чим далі, тим швидше відбувається цей розвиток. Час з кожним роком стає все дорожче і дорожче. Саме тому онлайн курси на багато вигідніші, так як організувати і провести заняття можна за лічені хвилини, що не можуть дозволити традиційні звичайні уроки з репетитором, наприклад в класі, коли вам потрібно кудись їхати, займатися, а потім повертатися додому.

Всі уроки можна зберігати – Ви можете записувати всі ваші заняття з репетитором в відео форматі. А коли вам потрібно буде щось згадати або уточнити, ви просто відкриваєте той чи інший урок і переглядаєте його заново. Хіба таке можливо при звичайних заняттях з репетитором в класі?

Я вважаю, що всіх цих перерахованих вище достоїнств цілком достатньо для того, щоб зробити однозначний вибір на користь даного способу вивчення іноземної мови.

Так як кожен з нас має смартфон із доступом до мережі Інтернет, то курси із вивченням англійської мови за допогою скайпу підійдуть він школяра початківця і закінчуючи англійським для роботи у певній галузі. А сайті представлено великий вибір курсів англійської мови:

  • Англійський для початківців;
  • Англійський для дітей;
  • Підготовка до екзаменів, ДПА;
  • Розмовний англійський;
  • Середній рівень;
  • Англійська для просунутих
  • Бізнес англійський
  • Англійський для ІТ спеціалістів;
  • Англійський для подорожей;
  • Корпоративний англійський.

Хочемо нагадати, що на сайті EnglishDom також доступний вступний урок. Щоб прийняти участь у ньому Вам достатньо лише заповнити коротку форму із контактною інформацією про себе, а саме ім’я, емейл і мобільний телефон.

Цікавого Вам вивчення англійської мови.

Слідкуйте за новинами у месенджерах

Viber Ерудит.нетViber https://invite.viber.com

 
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments