Як правильно обрати онлайн-курси програмування для себе

У 21 столітті індустрія технологій продовжує розвивати інновації. Багато фахівців підвищують кваліфікацію, щоб відповідати технологічним вимогам. Навчитися програмувати тепер стало затребуваною навичкою.

Щоб адаптуватися до сучасного світу, школи також розпочали навчання програмування ще у шкільному віці. Багато людей з різних галузей вивчають основи програмування для особистих чи професійних цілей.

Олімпіадні завдання з програмування

Фактори, які слід враховувати при виборі онлайн-курсу програмування

Вибираючи найкращий онлайн-курс з програмування, слід враховувати кілька факторів. Ось список про які вам потрібно подумати перед записом на курс.

Особиста ціль

Перш за все, важливо розглянути вашу особисту мету. Дайте відповідь на запитання, чому ви хочете навчитись програмувати?

Ви вивчаєте програмування як нове хобі чи розвиваєте нові навички? Чи будете ви використовувати знання для створення програмного забезпечення у комерційному використанні? Чи хочете побудувати на цьому кар’єру?

Мова програмування

Вибираючи курс програмування, найкраще прочитати про мову мову програмування яку ви хочете вивчити. Хоча деякі курси пропонують вступ до кожної мови, інші пропонують лише навчальну програму, яка зосереджена на конкретній мові.

Щоб визначити яку мову ви хочете вивчити, подумайте, як ви будете використовувати свої навички програмування. Ви зацікавлені у вивченні мови програмування для створення веб-сайту? Ви хочете вивчити найкращу мову програмування для кібербезпеки? А можливо, ви просто маєте намір вивчити основи всіх мов.

Існує багато різних мов програмування для вивчення, деякі з найпопулярніших: C, C++, JavaScript, Python і Ruby. Перед записом перевірте навчальну програму курсу, чи містить вона мову, яка вас найбільше цікавить.

Тип навчання

Не всі курси програмування мають однаковий навчальний план. Як правило, хороші онлайн-курси повинні включати різні типи методів навчання, наприклад візуальні (зображення, блок-схеми та діаграми) і словесні (читання курсу). Деякі курси також пропонують відео записи, щоб полегшити навчання.

Люди мають різні стилі навчання, тому вибір типу, який вам підходить, дуже важливий, щоб отримати максимальну віддачу від онлайн-курсу.

Один із найкращих способів навчитися кодувати – це створення проекту. Після кожного уроку ви зможете застосовувати те, що ви навчилися, створюючи та виконуючи свій код. Якщо це не спрацює, ви можете застосувати навички вирішення проблем, щоб визначити, що пішло не так, і негайно виправити код, щоб він запрацював.

Ноутбук студент

Навчальний план курсу та інструкція

Вибираючи онлайн-курс програмування найкраще перевірити, як він структурований. Перш ніж записатися на курс, спочатку перегляньте кожен розділ. Має бути чітке визначення теорії і практики.

Курс також повинен мати карту навчального плану. Ця карта допоможе відстежувати ваш прогрес протягом курсу. Більшість карт навчального плану також надають приблизний час завершення для кожного розділу.

Окрім добре структурованого курсу, важливо знати, хто його розробив. Шукайте курси, створені професіоналами в області програмування. Знайдіть час, щоб перевірити підготовку та досвід інструктора. Це допоможе вам вирішити, чи курс вам найкраще підходить.

Технічна підтримка

До часів пандемії і війни більшість занять з програмування проводились у спеціальних аудиторіях або в комп’ютерних класах. Проте із початком ковіду і війни вивчати предмет онлайн стало зручно. Але тут варто подумати про обсяг технічної підтримки, яку ви отримаєте, коли зареєструєтесь на обраний онлайн-курс програмування.

На будь якому етапі навчання важливо, щоб завжди ви мали доступ до свого викладача або команди підтримки, які допоможуть вам відповісти на запитання. Найкращі онлайн-курси з програмування – це не просто завершення вивчення матеріалу. Ці курси повинні максимально повторювати фізичний урок, особливо з точки зору підтримки, яку отримує студент.

Бюджет і розклад

Онлайн-курси з програмування зазвичай сприяють самостійному навчанню. Це означає, що ви можете навчатися у своєму власному темпі залежно від вашого розкладу. Онлайн-курс все одно можна пройти навіть за повної зайнятості або зайнятого графіка.

Виходячи з ваших уподобань, виберіть онлайн-курс, який добре підходить до вашого розкладу. Обов’язково приділяйте достатньо часу навчанню. Більшість онлайн-курсів з програмування також доступніші, ніж вступ до університету, що робить ці курси чудовим вибором для початківців, щоб навчитися кодувати.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments