Як можна заощадити на послугах перекладача і написання рефератів за допомогою сервісу Kabanchik.ua

Якщо ви є жителем мегаполісного міста України, то ви швидше за все чули про сервіс Kabanchik. Даний сайт призначений для пошуку приватних фахівців, для вирішення ваших побутових, бізнес-задач, а також немаленьку роль має і у освітній галузі. Сайт об’єднує замовників послуг, яким необхідно виконати будь-яку роботу, і людей які можуть виконати дану роботу і таким чином отримати додатковий заробіток.

Сервіс був започатковим у 2012 році і відразу  ж при запуску отримав чимало нагород. Так як наш портал повністю спрямований на освітню тематику, то чимало відвідувачів звертаються із проханням виконати завдання із перекладу деяких текстів чи написанням різних рефератів або сценаріїв. Наші спеціалісти в основному публікують готові роботи інших вчителів, учнів, тому виконати дані завдання не мають фізичної змоги. Для вирішення даної задачі Вам допоможе україномовний проект Кабанчик.

Як працює Kabanchik.ua?

Для пошуку виконавця вам потрібно вказати місто і вид роботи і коротко описати яку роботу і коли потрібно виконати.

Другим кроком сайт запропонує Вам обрати виконавця. І тут великою допомогою Вам служитиме сам сайт, зокрема він покаже Вам спеціалістів у рейтинговому порядку. Зрозуміло, що і ціна послуг спеціалістів із найвищим рейтингом є вищою, проте ризик і якість виконання роботи буде кращою.

Після виконання роботи Ви матимете можливість оцінити виконавця, цим самим допоможете зробити ресурс більш кращим.

Послуги перекладу і написання рефератів

Якщо ж Ви немаєте можливості, часу виконати завдання по перекладу тексту, чи написанню реферату, Ви можете скористатись сервісом Кабанчик.

Наприклад у розділі «Бюро перекладів» на час написання статті було 5316 виконавців. Орієнтовна ціна перекладу однієї сторінки становить 350 грн. Щоб ознайомитись детальніше про послугу перекладу рекомендуємо відвідати сайт.

Написання реферату у розмірі 10 сторінок коштуватиме для Вас приблизно 250 грн. Щоб виконати дану роботу зареєстровано більше 5400 спеціалістів. Детальніше читайте на сайті сервіс Кабанчик.

Послуга написання рефератів за сервісі Кабанчик
Послуга написання рефератів за сервісі Кабанчик

Даний сервіс має багато позитивних відгуків в мережі. Якщо вас зацікавила дана пропозиція, то радимо обирати “Перевірених виконавців” – це виконавці, які пройшли повну перевірку, а саме контактних і паспортних даних, таким чином ви маєте можливість убезпечити себе від шахраїв. Також на даному сайті є “Супер-виконавці” – це виконавці, які пройшли перевірку і виконали на сайті більше 10 завдань і мають рейтинг не менше 95%.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments