Вирішили опанувати українську мову? Похвально! Вивчивши її, ви відкриєте для себе духовний світ більш ніж 47 мільйонів носіїв цієї другої за поширеністю слов’янської мови. У вас з’явиться можливість читати в оригіналі шедеври класиків української літератури: Івана Котляревського, Тараса Шевченка, Лесі Українки, Івана Франка.
Підручники української мови та їх призначення
Якщо у вас виникла необхідність опанувати українську мову, будь то по робочій необхідності або ваш інтерес пов’язаний з навчанням у школі чи вузі, а може ви просто захотіли вивчити мову братнього народу, то підручник з української мови та багато інших книг вам обов’язково допоможуть у цьому.
Малюкам для вивчення мови потрібно купити прописи. Вони допомагають формувати не тільки гарний почерк, а й орфографічну грамотність – важливу складову загальної мовної культури.
Також прописи впливають на розвиток складних нейронних зв’язків в головному мозку, цей процес виникає з координації навичок рухів руки при письмі і мисленні, формується патерн «чую – розумію – відтворюю на письмі». І волю теж тренують саме прописи, тому що вироблення навичок письма красивим почерком вимагає в тому числі і вольових зусиль.
Кожен підручник з української мови рекомендований для удосконалення мовлення, пізнання правил спілкування і виявлення за допомогою мови своїх найкращих здібностей в будь-яких життєвих ситуаціях.
Важливість орфографічного словника
Орфографічний словник – словник, в якому розміщені слова в алфавітному порядку. До цих слів складно підібрати перевірочні слова, щоб переконатися в правильності написання потрібної орфограми. Такі слова необхідно запам’ятати. Найголовніша функція цього типу словників – допомогти правильно написати або вимовити слово, написання або вимова якого викликає труднощі. В орфографічних словниках у всіх словах розставлені наголоси. Це сприяє підвищенню якості не тільки письмового, а й усного мовлення.
Орфографічний словник – відмінний помічник для грамотного письмового або усного спілкування з оточуючими. Це те надбання, яке стане в нагоді не тільки під час навчання в школі, але і впродовж навчання в інституті, при діловому листуванні на роботі або при обміні особистими повідомленнями.
Додаткові поради
Дуже важливо зустрітися з носієм мови. Найпростіший спосіб вивчити нову мову – постійно говорити. Дуже часто люди витрачають весь свій час на те, щоб вивчити граматику мови і запам’ятати безліч слів замість того, щоб застосувати весь свій вивчений мінімум знань на практиці. Треба почати розмовляти з носієм мови, і це дасть більше мотивації вивчити українську.
Також слід вивчати мову кожен день. Дуже часто багато хто скаржиться, що вивчає мову вже «п’ять років» і ніяк не може розпочати вільно розмовляти нею. Але коли вони говорять про п’ять років – вони, швидше за все, витрачають на вивчення мови лише пару годин на тиждень.
Треба завжди мати під рукою словник. Необхідно всюди брати його з собою – це допоможе уникнути замішання (якщо невідомо якесь слово) і заощадить масу часу, тому краще не шкодувати коштів і придбати хороший і зручний словничок!
Коментарі із Facebook
Powered by Facebook Comments