Новий Рік у школі: найважливіші атрибути для вдалого свята

Традиційно до головного зимового свята у школах та садочках організовують вистави та дитячі розваги. Новорічні костюми та інші атрибути — невід’ємні елементи для незабутнього фестивалю. Важливо правильно підготуватися до святкування, а саме, створити образ за допомогою новорічних аксесуарів. Ми розповімо про найвдаліші варіанти костюмів та про те, як їх створити власноруч.

Святкові реквізити для неймовірного перевтілення

Основні персонажі Нового Року — Дід Мороз та Снігурка. Для першого образу знадобляться:

  1. Шапка казкового персонажа та борода. Другий елемент легко створити за допомогою вати та тоненької резинки. Конусоподібну шапку можна зшити із тканини червоного кольору. По колу зробити кант із вати, а зверху розмістити пухнастий помпон.

  2. Посох та мішок із подарунками. Перший реквізит можна зробити із дерев’яної рівної палиці. Її необхідно обмотати святковою мішурою, а на верхньому кінці встановити декоративну сніжинку або зірку. Мішок зшийте із тканини, аналогічної матеріалу шапки. Можна прикрасити реквізит блискучим дощиком або візерунками із фольги.

  3. Шуба, пояс та чоботи. Взуття підійде звичайне, але необхідно його прикрасити. Використовуйте зірки, сніжинки, помпони та мішуру для створення святкових чоботів. Пояс та шуба шиються із такої ж тканини, як шапка та мішок.

Костюм Снігурки схожий на попередній, але виконується у блакитно-білих тонах. Окрім основних костюмів, є другорядні реквізити, але вони не менш важливі.

Додаткові елементи для дитячого свята

У кінці вистави зазвичай для малечі накривають солодкий стіл. Можна увімкнути фантазію та замість тарілок з цукерками вигадати щось неординарне. У пригоді можуть стати звичайні речі, наприклад, коляска.

Деякі моделі укомплектовані люлькою. ЇЇ можна використати, як кошичок для солодощів. Щоб люлька виглядала казковою, не забудьте прикрасити її іграшками, мішурою або візерунками з фольги.

Оформлення приміщення для святкування

Казкову атмосферу створюють не лише костюми та інші реквізити. Один з етапів підготовки до святкування — оформлення кабінету або залу. З паперу можна зробити гірлянди або вирізати різнокольорові сніжинки та розмістити їх на стінах. У кутку слід встановити ялинку, адже Різдвяне дерево — невід’ємний елемент Новорічного свята. Лісову красуню зазвичай прикрашають іграшками, цукерками, мішурою та гірляндами з яскравими вогниками. В якості аксесуарів підійдуть натуральні шишки.

Над дверима можна повісити віночок із гілок хвойних дерев та дзвіночки. При вході до приміщення розмістіть фігури Діда Мороза та Снігурки. М’які іграшки у вигляді зайчиків, білочок та інших лісових тварин не будуть зайвими на дитячому святі. Якщо на солодкому столі планується торт, його варто виконати у новорічному стилі. Додати веселощів допоможуть цікаві конкурси із символічними призами у вигляді плиток шоколаду або тематичних сувенірів. Щасливих Новорічних свят!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments