Навчання в Австрії: переваги

Якісна освіта – гарант вашого майбутнього успіху. Українці все частіше обирають популярні навчальні заклади Австрії – https://dyvys.org/stati/navchannya-za-frejdom-yak-otrimati-vishhu-osvitu-v-avstriyi/, в яких зможуть отримати практичні знання та квиток у майбутнє. Комплексний підхід до навчання студентів та дієві методи викладання дають можливість пройти повний курс навчання в найкоротші терміни. Якщо ви не хочете втрачати часу даремно, готові рухатися далі і пізнавати нове – спробуйте вступити в рейтингові австрійські вузи.

Студенти отримують диплом
Студенти отримують диплом

Безкоштовне навчання – міф чи реальність

Вступити на бюджет в державний ВНЗ або отримати грант від університету Австрії – реально. Якщо ви постійно самоудосконалюєтеся і мрієте про щось більше, тоді ця можливість ваша. В Європі дуже затребувані молоді та талановиті люди, тому для них розробляють бонусні програми, пропонують знижки та стипендії на навчання.

Ключовий момент – гарне знання мови. В Австрії вам треба спілкуватися німецькою. Так ви заслужите лояльне і шанобливе ставлення до своєї особистості. Це одна з перших вимог до іноземного студента. Рекомендуємо попередньо пройти курси німецької мови в Німеччині або Австрії. В іншому випадку, український студент, який погано володіє мовою, не буде прийнятий на бюджет в один з вищих навчальних закладів Австрії.

9 переваг навчання в Австрії

1. Ви не здає вступні іспити;

2. Є можливість вступу до університету 2 рази в рік (тобто в перший або другий семестр навчання);

3. Ваш диплом – гарант успіху, адже дипломи про навчання австрійського ВНЗ цінуються у всьому світі;

4. Широкий вибір спеціальностей;

5. Високий рівень життя, нові знайомства, постійний рух;

6. Ви можете вказувати зручний час відвідування занять і складати список предметів, що вивчаються;

7. Надаються пільги, стипендії, страховий поліс для іноземних студентів;

8. Можливість офіційного працевлаштування на період навчання і після;

9. Постійне вдосконалення німецької мови.

Документи для вступу

Щоб навчатися в Австрії українському студенту треба тільки надати атестат про закінчення середньої освіти в Україні. Рейтинговий бал не грає ролі, тому що австрійські університети надають можливість навчання всім бажаючим. Тільки в цей список не входить медична та освіта з психології, а також ті спеціальності, де необхідне портфоліо. У будь-яких інших випадках, ви можете впевнено подавати документи і чекати зарахування.

Кожна програма навчання не має обмежень по кількості учнів. Якщо ви вільно володієте німецькою мовою – всі двері для вас відкриті. У будь-якому випадку, знання мови можна підтягнути на підготовчих курсах при великому бажанні.

Якщо ви знаєте більше англійську мову, то деякі університети пропонують англомовні програми вищої освіти. Якщо ви відучилися більше двох років в українському вищому навчальному закладі, то можете подати заявку на продовження навчання за фахом в Австрії. Індивідуальну інформацію ви можете дізнатися на сайті університету та оформити свою заявку онлайн. Представники закладу найближчим часом повідомлять вас про відповідь.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments