Навчання у Польщі: вибір спеціальності та ціни

Навчання в Польщі

Навчання в Польщі

Польща відкриває багато можливостей для студентів. Це і навчання у престижних університетах, і безліч знайомств, і подорожі та цікаво проведений час. Це сучасна європейська країна, яка динамічно розвивається. Ця країна межує з нашою, а отже студенти можуть швидко доїхати додому у разі потреби. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо вибору ВНЗ в Польщі – велика кількість корисної інформації розміщена на цьому сайті. Проект «ОСВІТА БЕЗ КОРДОНІВ» направлений на допомогу абітурієнтам у виборі університету та спеціальності, а також у допомозі при вступі та зарахуванні до обраного університету. Отже, якщо ви хочете обрати навчання за кордоном в Польщі, ви завжди можете звернутися до представників цього проекту.

Переваги навчання в Польщі: чому абітурієнти обирають закордонний ВНЗ?

Абітурієнти обирають ВНЗ Польщі завдяки таким перевагам:

 • хороший рівень підготовки студентів;
 • можливість стажування у відомих компаніях;
 • високі оцінки від роботодавців;
 • можливість участі у студентському обміні;
 • змога працевлаштуватися у відомі європейські компанії;
 • досконале вивчення іноземних мов;
 • безліч нових знайомств.

Студенти європейських країн більш активні, розкуті та цілеспрямовані. Освіта в Польщі – це не просто змога отримати хороші знання, а й безліч інших переваг, якими неможливо скористатися під час навчання у вітчизняних університетах. Наприклад, польські університети пропонують велику кількість нових спеціальностей, яких у нас поки що немає. Під час вибору спеціальності завжди потрібно орієнтуватися, які спеціалісти будуть потрібні через 5-10 років.

Також роботодавці дуже цінують практичну підготовку, яку забезпечують європейські університети. Теоретичні підготовка фахівців зажди поєднується з практикою, в тому числі відбуваються стажування у відомих європейських компаніях. Також студенти мають змогу взяти участь у студентському обміні та повчитися у іншій європейській країні. Всі ці відмінності між вітчизняним та європейським підходом безперечно говорять про перевагу європейських ВНЗ.

Вибір університету та спеціальності. Ціни

Яка ціна навчання в Польщі для українців? Рівень цін буде залежати від вибору університету та спеціальності. В основному, навчання у приватних ВНЗ Польщі коштує дешевше – в середньому, 1 тис. євро на рік, в той час як навчатися у державних університетах – дещо дорожче, в середньому рік навчання коштує 2 тис. євро. Чи можна навчатися безкоштовно? Така змога є у українських абітурієнтів, які мають карту поляка. Також є різноманітні стипендіальні програми та гранти, вигравши які можна не тільки безкоштовно навчатися, а й отримувати стипендію.

Які документи необхідні для вступу? Серед необхідних документів:

 • ксерокопії паспортів (національного та закордонного);
 • атестат про середню освіту, а також додаток до нього;
 • фотографії на візу та для університету;
 • ксерокопія свідоцтва про народження;
 • медична довідка;
 • міжнародний сертифікат про знання польської мови.

Зверніть увагу: якщо ви будете навчатися на англійській мові, то вам потрібно буде подати сертифікат про знання не польської, а англійської мови на рівні B2. Також майте на увазі, що перелік документів може бути розширено самим університетом, тому уважно дивіться, які вимоги ставить сам ВНЗ.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Еще нет голосов, оставьте первым)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...