Як обрати шкільні меблі?

Шкільні меблі — важлива складова навчального процесу. Впродовж багатьох десятиліть визначальним критерієм вибору цих виробів була вартість, тому що недостатнє фінансування шкіл обмежувало можливості.

Сьогодні керівники навчальних закладів і батьківські комітети можуть обирати меблі для школи на власний розсуд. Це дозволяє створювати комфортні умови для дітей та викладачів. Проте, ситуація з фінансуванням змінюється повільно. Питання вартості не втрачає актуальності. Як обрати сучасні шкільні меблі та придбати їх на вигідних умовах?

 

Сучасні критерії якості

Діти дуже рухливі і, в зв’язку з природними віковими особливостями сприйняття навколишнього світу, не здатні проявляти обачність. Безпека — один з найважливіших критеріїв вибору меблів для школи. Тому важливо звернути увагу на такі моменти:

● Екологічні матеріали. Натуральна деревина понад конкуренцією. Вона відповідає найвищим вимогам. Можна розглядати в якості варіантів шкільні меблі, виготовлені з плит МДФ, що відповідають екологічному стандарту Е-1.

● Форми. Віддавайте перевагу сучасним меблям без гострих кутів. Заокруглені форми значно зменшують ризик отримати травму під час рухливих ігор.

● Екологічні покриття. Лаки, фарби здатні випаровувати в повітря потенційно небезпечні токсини. Ретельно вивчайте сертифікати виробів.

В останні роки меблі для шкільних кабінетів розробляються з урахуванням рекомендацій лікарів-ортопедів. На сторінці https://b-pro.com.ua/ua/katalog/mebli1 представлені приклади сучасних пропозицій. Антисколіозні парти ідеально пристосовані до особливостей будови дитячого тіла. Вони запобігають розвитку захворювань хребта.

Функціональність і дизайн

Сучасні виробники дотримуються принципів ергономіки. Ергономіка формує правила щодо вибору найзручніших конструкцій та габаритів меблів, їх розміщення в приміщенні у найкомфортніший для людини спосіб. Парти зі змінною висотою, кутові шафи та функціональні стелажі для аудиторій дозволяють заощадити вільний простір і зберігати в ідеальному порядку все необхідне для навчання.

Досить довго дизайн шкільних меблів був болючою темою для людей з розвиненим художнім смаком. Сучасні пропозиції докорінно змінюють підходи до цього питання. Покупцям варто звернути увагу на модульні конструкції. Ви можете підібрати будь-яку комплектацію и поєднати різні елементи на власний розсуд.

Психологи радять обирати для класних кімнат меблі нейтральних відтінків. Вони заспокоюють, створюють умови для концентрації та робочого настрою. Але дітям подобаються яскраві кольори. Останні стануть чудовим вибором для спортивних залів та кімнат відпочинку.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments