Як обрати розумний годинник і не пошкодувати про це?

Розумні годинники у 2021 році стали справжнім хітом. Якщо раніше брендів смарт-годинників було стільки, що на пальцях можна було перелічити, то зараз їх випускають майже всі виробники смартфонів.

Чим відрізняються розумні годинники один від одного, в чому різниця між ними і фітнес-браслетами і чому одні моделі розумних годинників коштують так дорого, а інші дешево?

Все, що потрібно знати про те, як вибрати smart watch – розумного помічника на зап’ясті, і як при цьому не попастися на маркетингові хитрощі виробника – розповімо нічого не приховуючи.

Розумні годинники
Розумні годинники

Чим відрізняються розумний годинник від фітнес-браслета?

Розміром, функціоналом і ціною. Фітнес-браслети – невеликі пристрої зі скромною діагоналлю екрану, чий функціонал зазвичай вичерпується повідомленнями про дзвінки і підрахунком кроків і спалених на тренуваннях калорії. Іноді до цього додається можливість керувати музичним плеєром смартфону або безконтактна оплата.

Головні переваги браслетів – невисока ціна, легкість і довгий час автономної роботи. Головні недоліки: дуже малий функціонал і висока залежність від смартфона, без нього навіть кращі фітнес-браслети можуть мало.

Деякі китайські виробники використовують ось яку цікаву штуку: змішують дизайн розумного годиника з функціоналом фітнес-браслетів. В результаті виходять досить прості і дуже недорогі розумні годинники які вміють зовсім небагато, проте екран великий, та й виглядають такі smart watch помітно солідніше.

Що таке дитячі розумні годинники?

Ключова відмінність дитячих розумних годинників від Smart Watch в тому, що перші працюють без смартфона. Вони самі виконують функції телефону, тобто дзвонити і навіть приймати повідомлення. «Дорослі» ж розумні годинники, навіть найбільш просунуті, без смартфона перетворюються в прості наручні.

Дитячі смарт годинники
Дитячі смарт годинники

Які бувають розумні годинник і які з них краще

Якщо в інших електронних гаджетах панує порядок, то категорія розумних годинників виглядає дуже хаотично: різновидів розумних годинників багато, і кожен має на увазі під ними щось своє.

В цілому ж межі між різними категоріями розумних годинників потихеньку згладжуються. У 2021 році кращі розумні годинники стали і дуже просунутиv спортивним тренером, відтіснивши спортивні моделі в дуже вузьку професійну категорію зі специфічним функціоналом.

Ще більш вузькою є категорія luxury, де розумні годинники, суворо зберігають класичний дизайн, отримують функціонал Smart Watch, і головне завдання їх творців – вбудувати його максимально непомітно і делікатно.

Що вміють кращі розумні годинники і чого ніколи не знайдеш в поганих?

Функціонал розумних годинників дуже різноманітний, адже майже кожен виробник намагається впихнути в них якусь свою, особливу фішку, якої не знайти у інших.

І все ж є критерії, за якими легко відрізнити просунуті Smart Watch від звичайних розумних годинників. Перерахуємо головні.

  1. Хороші розумні годинники мають GPS-датчик. Це істотно полегшує їх позиціонування в просторі, робить його більш точним і швидким. Розумні годинники без GPS змушені брати супутникові дані зі смартфона, так що без нього на пробіжку відправитися не вийде.
  2. Розумні годинники мають не просто функцію управління програвачем зі смартфона, що означає, по суті, звичайний пульт, але і вбудований музичний програвач, так що музику або підкасти можна слухати, просто підключивши до годинника бездротові навушники.
  3. Кращі розумні годинники вміють не тільки показувати вхідні повідомлення або інформацію про дзвінки, але і відповідати на них прямо з годинника.
  4. Smart Watch мають цілий набір датчиків, за допомогою яких можна не тільки вимірювати пульс, а й інші важливі для здоров’я показники.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments