Як користуватись Apple AirPods?

Apple AirPods забезпечують чудову якість звуку і є гарним вибором, якщо ви хочете мати безпроблемне та швидке підключення до свого пристрою. Декілька порад які допоможуть вам ефективніше використовувати Apple AirPods.

Після придбання нового airpods apple або airpods pro перше, що хвилює власника, це як підключити  AirPods до власного смартфону. Перше питання, яке задають багато людей, це те, чи можна AirPods підключити до пристрою Android? Відповідь на це – так! AirPods можна підключити до будь-якого пристрою, включаючи Android через Bluetooth. А підключити AirPods до iPhone – це легке одноразове завдання.

Apple AirPods
Apple AirPods

Кроки для підключення Airpods до iPhone.

  1. Тримайте футляр із AirPods близько до свого iPhone.
  2. Відкрийте футляр.
  3. Натисніть підключення на екрані iPhone.
  4. Дочекайтеся процедури входу.
  5. Все готово. Насолоджуйтесь прослуховуванням аудіо.

 

Крок 1. Тримайте футляр AirPods близько до iPhone.

Якщо ви вперше об’єднуєте AirPods із iPhone то піднесіть футляр близько до свого пристрою. Переконайтеся, що в зоні дії AirPods немає іншого iPhone. Зібравши два гаджети разом, відкрийте кришку чохла з AirPods. Цей чохол дуже важливий, і його не варто губити, оскільки це також і зарядка до AirPods.

Крок 2: Відкрийте кришку футляра AirPods.

Після того, як ви відкриєте кришку футляра AirPods, на iPhone з’явиться підказка підключити пристрій до AirPods. Натисніть «Підключити» у вікні підказки, та дочекайтеся встановлення з’єднання. Цей процес може тривати кілька секунд.

Крок 3. Дочекайтеся процедури входу.

Якщо ви використовуєте iOS новоої версії, ваші AirPods автоматично підключатимуться до пристроїв iOS через Apple ID. Якщо ж використовуєте iPad, MAC або будь-який інший пристрій Apple, вам просто потрібно вийняти AirPods і почати слухати. Якщо ви не ввійшли в систему, вам доведеться окремо підключити AirPods до кожного іншого пристрою.

Крок 4. Насолоджуйтесь прослуховуванням музики.

Після того, як підключення буде встановлено, і ви побачите вікно підказки на iPhone із зазначенням рівня заряду акумулятора AirPods, ви можете розпочати відтворення музики або перегляду відеофайлів. Щоразу, коли ви відкриваєте кришку AirPods і ваш iPhone знаходиться поруч, AirPods автоматично підключатиметься.

Підключення AirPods до інших пристроїв, таких як Android, Windows.

Так, AirPods також можна підключати до інших пристроїв, таких як Android, Windows. Ось прості інструкції як підключити AirPods до інших пристроїв які не відносяться до iOS.

Крок 1: Відкривши кришку футляра, натисніть маленьку кнопку на зовнішній стороні футляра AirPod. Ця кнопка дозволяє AirPods перебувати в режимі привязки. Ви можете знайти цю кнопку на задній частині корпусу. Натискайте, доки індикатор стану не стане білим.

Крок 2. Коли AirPods перейдуть у режим сполучення, перейдіть до налаштувань свого пристрою та знайдіть пункт Bluetooth. Натисніть Bluetooth і виберіть «AirPods», це буде в пункті меню «інші пристрої».

Крок 3. Після того, як ви натиснули для підключення AirPods, зачекайте кілька секунд і дозвольте обом пристроям підключитися.

Крок 4. Насолоджуйтеся музикою, відео та іншими можливостями які відтворює Ваш пристрій.

Чому AirPods такі відомі? Як і будь-який продукт від Apple, AirPods виготовлені найвищої якості та орієнтовані на продуктивність.

Інші поширені запитання

Як використовувати шумозаглушення на AirPods? Натисніть і утримуйте повзунок гучності, коли з’явиться пункт шумозаглушення, включіть його. Ви можете вибрати повне шумозаглушення, прозоре або без шумозаглушення.

Чому мої пристрої не підключаються до AirPods? Можливо ОС яка використовується на пристроях є застарілою та несумісною з AirPods.

Чи можу я зарядити AirPods? Так, ви можете поставити AirPods на зарядку вночі та відключити її вранці.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments