Що таке МФУ та СНПЧ?

На даний час є багато способів автоматизувати документацію в електронному вигляді. Про це, не одноразово згадує наша влада у своїх виступах. Особливо актуальним електронний обіг документації став під час загальноукраїнського карантину. Частину офіційної звітності підприємці вже подають тільки в електронному вигляді.

Проте в дійсності все є навпаки. Кількість документів які потребують роздруку тільки збільшується. Тому використання роздрукованої інформації не втрачає своєї актуальності. Сучасній людині, не кажучи вже про підприємницьку діяльність дуже важливо мати під рукою надійний і економічний пристрій для друку документів.

На сьогоднішній день, в мережі активно рекомендують купити МФУ або СНПЧ. Окрім того на сайті https://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/ згадують «термопрес».

Давайте розглянемо все в деталях, що ж означають всі ці незнайомі терміни?

Покупка МФУ СНПЧ
Покупка МФУ СНПЧ

МФУ це універсальний пристрій, який дозволяє друкувати, сканувати, робити копії документів.

Дані багатофункціональні пристрої поділяються на два класи:

  • Багатофункціональні пристрої для будинку – це пристрої розраховані на малий обсяг документів або фотографій. Вони, як правило, володіють невисокою швидкістю друку, і ціна таких багатофункціональних апаратів починається від 60 доларів.
  • Багатофункціональні пристрої для офісу – розраховані на навантажений ритм друку. Деталі таких пристроїв є металеві а не пластикові, що робить МФУ більш надійним. Пристрої також має багато інтерфейсів, такі як USB, Ethernet, Wi-Fi. Деякі моделі мають вбудований факсимільний апарат, який дозволяє приймати і відправляти факси прямо за допомогою пристрою, що корисно і актуально для великих підприємств.

Для яких цілей варто придбати термопрес?

За допомогою технологій сублімації і термопереносу є можливість легко перенести зображення на чашки, тарілки, брелки, кепки, футболки та інші предмети. Для цього не потрібно мати спеціальні знання, досвід роботи в даній сфері або значні інвестиції для закупівлі обладнання з витратними матеріалами. Крім струменевого принтера або МФУ достатньо лише тільки докупити термопрес для сублімації – електромеханічне обладнання такого плану забезпечує необхідні умови для надійного закріплення відбитка на виробі.

На сайті офіційного дилера компанії Inksystem в Україні ви можете підібрати модель яка буде найкраще підходити під Ваші потреби. Компанія займається виготовленням розхідних матеріалів: паперу, чорнил та іншого розхідного матеріалу. На ринку продажу принтерів Inksystem працює із 2006 року. У компанії є власні представництва у всіх великих містах СНГ. В Україні дане представництво знаходиться у м. Києві, вул. Княжий Затон, 2/30, станція меро Позняки.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments