Принтер чи МФУ: який пристрій краще обрати для учня середньої школи

Сучасні школярі під час написання рефератів і доповідей, створення мультимедійних презентацій та пошуку додаткової інформації для відкритих уроків активно використовують комп’ютерну техніку, МФУ та сканери. І якщо молодшокласникам для виконання домашніх завдань цілком достатньо звичайного стаціонарного ПК або планшета, то учням середньої школи часто доводиться додатково використовувати пристрої введення та виведення інформації (МФУ, принтери, сканери).

Які девайси здатні якнайкраще задовольнити потреби сучасних школярів — багатофункціональні чи формату «соло»?

МФУ: переваги, можливості, доцільність придбання

Чи доцільно купувати багатофункціональний пристрій, наприклад, для шести- чи семикласника? Відповідь на це питання залежить від того, у якій школі він навчається та як часто використовує пристрої, призначені для друку, сканування й копіювання.

Девайс формату «все в одному» (наприклад, представлене за посиланням https://www.moyo.ua/comp-and-periphery/office/mfu/canon/ МФУ Canon) варто купувати у таких випадках:

  1. якщо школяреві доводиться часто робити копії розділів надрукованих обмеженим тиражем підручників, хрестоматій та інших книг;
  2. якщо одним з найпоширеніших різновидів домашніх завдань у школі є підготування рефератів, інформаційних повідомлень або доповідей;
  3. якщо у навчальному закладі дозволено здавати твори або перекази у друкованому вигляді;
  4. якщо принтер, сканер або копіювальний пристрій вдома потрібен одразу кільком членам сім’ї.

Переваги багатофункціональних пристроїв — це:

  • доступна вартість моделей початкового рівня. Зазвичай для учня середньої школи цілком достатньо можливостей моделі з середнього цінового сегмента;
  • функції — на всі випадки життя. За допомогою МФУ можна друкувати, копіювати й сканувати;
  • економічність. Девайси «2 в 1» або «3 в 1» витрачають мало електроенергії як в режимі активної експлуатації, так і в режимі сну.

Окремо стоячий принтер: плюси та особливості

Якщо ж з більшістю завдань, які отримує дитина в школі, може впоратися окремо стоячий принтер, то не варто переплачувати за непотрібні додаткові можливості. Так, наприклад, для друку рефератів, фотознімків та заміток значно вигідніше купувати монофункціональне рішення, тобто звичайний пристрій друку базового рівня.

Три плюси сучасних принтерів.

  • Величезний вибір моделей з різних цінових сегментів. Придбати просте рішення для учня середньої школи можна за дуже привабливою ціною.
  • Кольорові та чорно-білі моделі. Якщо часто доводиться друкувати текстові файли, ідеальний варіант — недорогий монохромний принтер. Для опрацювання фото й картинок варто обрати кольоровий принтер або так звану «фабрику друку».
  • Компактні розміри. Принтер поміститься на домашньому робочому місці школяра.

Отже, під час вибору пристрою друку для учня середньої школи варто керуватися виключно його потребами. Аналіз головних запитів дитини дозволяє обрати економічне, зручне й функціональне рішення та при цьому витратити мінімум часу на його пошуки.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments