Про переваги компанії SoftServe

SoftServe – один з лідерів IT-індустрії України, і це не просто слова: згідно з рейтингом найбільших компаній в сфері IT (за версією DOU), вона займає другу позицію, лише трохи поступаючись EPAM. Штат SoftServe складається практично з 8 тисяч співробітників, серед них близько 6 тисяч – технічні фахівці. Компанія має представництва в наступних містах: Київ, Харків, Львів, Дніпро, Рівне, Чернівці, Івано-Франківськ.

SoftServe
SoftServe

SoftServe відома досвідченими, висококласними управлінцями. Наприклад, Тарас Кицмей (член ради директорів) увійшов до ТОП-39 менеджерів України в 2020 році за версією журналу «Фокус». Одне з останніх передових рішень компанії – створення консультативної ради. У неї входять колишні лідери великих підприємств, які діляться своїм досвідом і знаннями.

Результат такого відповідального підходу до роботи – бездоганна репутація, велика клієнтська база з різних сфер і широкі можливості для розвитку.

Переваги компанії SoftServe

Поговоримо докладніше про плюси.

  • Комплексність. Компанія надає безліч різнотипних послуг: хмарні сервіси, штучний інтелект, кібербезпека, сервісний дизайн, контроль якості, технології віртуальної, доповненої реальності й так далі.

  • Постійне вдосконалення фахівців. Співробітники проходять тренінги, майстер-класи, навчаються в режимі онлайн. Є можливість замовлення літератури. SoftServe всіляко дбає про розвиток працівників, від чого в кінцевому підсумку виграють клієнти.

  • Довіра з боку великих компаній. З SoftServe співпрацюють такі гіганти ринку, як Logitech, Panasonic, IBM, Deutsche Bank. Про це співробітництво клієнти відгукуються позитивно. Ознайомитися з відгуками в форматі відео ви можете на сайті компанії.

Про академію

SoftServe відома тим, що сама займається підготовкою кадрів. У компанії є своя академія, 70% випускників, які пройшли IT-курси, після закінчення навчання отримують оффер.

Навчання триває 1-3 місяці. Кожного студента протягом курсу супроводжує ментор або куратор. Навчання проводиться офлайн і онлайн. SoftServe також пропонує послугу сертифікації: фахівець може прийти, продемонструвати свої знання, після чого отримати документальне підтвердження рівня.

Навчання проводиться в двох основних напрямках: Technologies and Development, Project and Program Management. На сайті можна ознайомитися з переліком актуальних курсів. Варіантів безліч: JAVASCRIPT FUNDAMENTALS, PYTHON CORE, HTML5, .NET, PYTHON INTEGRATION і так далі. Кожен курс має докладний опис. Ознайомившись з ним, ви дізнаєтеся, які є вимоги до учнів, що потрібно надати для участі, а також які особливості має сам навчальний курс. У разі виникнення питань завжди можна звернутися до представника компанії SoftServe.

За словами власників, найбільш цінним активом SoftServe є люди. Саме тому тут застосовується передовий підхід до підготовки кадрів. У таких умовах сходження по кар’єрних сходах значно спрощується. До речі, кожен співробітник отримує особистого «кар’єрного» консультанта. Він повідомляє про те, які кроки необхідно виконати, щоб досягти в майбутньому підвищення. Чи у багатьох українських компаніях ви бачили подібне?

Висновок

SoftServe – це не просто компанія. Це справжня екосистема, де всі трудяться на благо спільної мети. Кар’єрне зростання, фінансова стабільність, широкі можливості для особистісного зростання – що ще потрібно сучасному IT-фахівцю? Навіть якщо у вас немає достатніх навичок для миттєвого початку роботи, ви можете спершу пройти навчальний курс. Продемонструйте завзятість, працьовитість в ході навчання – і неодмінно ввійдете до штату однієї з найбільших компаній України. Успіхів!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments