5 підліткових фентезі книг, які читають у 2019 році

Сьогодні існує чимало художніх творів у жанрі фентезі, які містять в собі силу-силенну пригод. Але з першого погляду обрати цікаві книги для підлітків серед безлічі – складне завдання. Ми пропонуємо книги фентезі українською мовою, які обов’язково треба прочитати у 2019 році, адже саме вони після читання забезпечать гарний настрій на багато днів поспіль і подарують тепло у холодні вечори.

Шістка воронів

Автор Лі Бардуго

Головному героєві, Казу Бреккеру пропонують виконати дуже небезпечне завдання, від якого залежить не тільки його власна доля, а й майбутнє всього світу. Він збирає команду із шести найнебезпечніших убивць, злодіїв, мисливців, магів – тобто героїв, кожен з яких має надзвичайний талант. Шістка воронів – це захоплива пригодницька фентезі, кожна сторінка якого стане надзвичайною несподіванкою.

Ловці думок

Автор Любов Відута

Ця книжка відкриє читачеві повністю сформований інший світ, у якому відбувається боротьба за рівновагу. Протистояти масовій загибелі людей може тільки один хлопець на ім’я Ештон, адже він має незвичайний талант ловця думок. Життя юнака перетворюється на мандри в невідомість, де він знайде палке кохання, вірних друзів, могутніх ворогів та надзвичайні пригоди.

Дівчинка, яка випила місяць

Автор Келлі Барнгіл

Мешканці Протекторату щороку залишають в лісі немовля для потворної відьми з лісу. Але насправді відьма знаходить немовлят щороку і піклується про них. Невдовзі вона випадково напоїла останню знайдену дитину зоряною магією і саме з цього починаються пригоди у світі, де є чоботи-скороходи, чарівні паперові птахи, дракони та болотяний монстр. У цій книжці переплелися магічна боротьба за свободу, жага до життя, справжня дружба та відчайдушна любов.

Невермур: випробування Марріган Кроу

Автор Джессіка Таунсенд

Морріган Кроу значиться в Реєстрі Проклятих Дітей. Її звинувачують у всіх катаклізмах містечка Джекалфакс, але найстрашніше те, що вона повинна померти через прокляття в одинадцять років. Життя дівчинки змінює дивний чоловік – Юпітер Норт, який пропонує квиток до вступу у магічне Товариство Дивообраних і, власне, спасіння від смерті. Книга обов’язково сподобається шанувальникам історії про Гаррі Поттера та навчить попри все вірити в себе.

Гессі

Автор Наталія Матолінець

Світ цієї книжки вирує між реальним і потойбічним. Героїня історії 15-річна Гестія Амалія бачить незвичайні сни, невидимі кордони між світами і має при собі незвичайну фотокамеру, яка здатна знищити смуток будь-кого. Атмосфера цієї книжки порине читача у вишукані вечірки та вінтажні образи, де на межі реальності і фантастики кожен знайде улюбленого героя.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments