Збільшуємо продуктивність ноутбука простими способами

Ноутбук користується популярністю завдяки високій швидкості роботи, компактності та мобільності. Але, на жаль, трапляються випадки, коли техніка починає працювати повільно й не справлятись із поставленими задачами, при чому така ситуація може виникнути як зі старими моделями, так і з новими. Пропонуємо кілька способів, як збільшити продуктивність ноутбука.

Чому знижується продуктивність

Коли техніка працює некоректно, це викликає безліч незручностей. Звісно, завжди можна почати шукати нові ноутбуки у Хмельницькому, але це не означає, що з часом не станеться те ж саме. Найкраще для початку визначити, що стає причиною неполадки. Якщо на вашому пристрої знизилась продуктивність, на це є три причини: постійний перегрів, застаріла ОС або ж засмічена система вірусами, кешем, непотрібними файлами/програмами.

Що робити, щоб збільшити продуктивність на ноутбуці

Для збільшення продуктивності техніки не потрібно мати якісь особливі навички, достатньо знати лише способи вирішення проблеми, а їх я декілька.

Видалення зайвого софту

На ноутбуках є багато програм, якими ніхто ніколи не користується. Вони можуть бути встановлені ще до покупки пристрою. Весь цей софт забирає пам’ять та засмічує систему загалом. Щоб видалити зайві програми, потрібно зайти в “Пуск”, далі відкрити “Панель керування” й натиснути на пункт “Видалення програм”. Перед користувачем з’явиться список з усіх програм, які можна очистити.

Відключення фонових процесів

На всіх ноутбуках є процеси/програми, які працюють на фоні. Багато із них не потрібні користувачу і він взагалі не знає про їх існування. Але все, що працює на фоні, забирає потрібні ресурси, і таким чином знижується продуктивність. Щоб такого не траплялось, рекомендуємо закрити все зайве на своєму пристрої. Для цього треба відкрити командний рядок (поєднання кнопок Win+R) і написати в ньому services.msc. На екрані відразу з’явиться повний перелік програм, які працюють у фоновому режимі. Якщо навести на кожну окремо, можна побачити, для чого вона призначена. Користувачу треба вибрати, які програми йому не потрібні і натиснути “Відключити”.

Відключення автозавантаження

Окрім фонових програм, є ще й ті, що просто автоматично запускаються після ввімкнення ноутбука. Безліч з них також не використовуються, тому краще буде цю функцію відключити. Як це зробити?

  • Потрібно натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Shift+Esc.
  • Вибрати “Автозавантаження”
  • Відсортувати всі програми по тому, наскільки багато вони забирають ресурсів.
  • Відключити від автозавантаження найбільш непотрібні.

Ноутбуки починають працювати гірше або після тривалого терміну експлуатації, або ж після неправильного використання. Якщо ви помітили, що ваш пристрій не справляється із своїми задачами і ніякий спосіб покращити ситуацію не діє, то завжди можна відкрити сайт Алло та вибрати нову якісну та швидку модель ноутбука. Магазин гарантує високу якість, доступні ціни та зручний спосіб оплати і доставки. Будь-який покупець залишиться задоволеним.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments