Як вибрати кращого SEO оптимізатора?

Правильний вибір підрядника – це те, від чого залежить доля проекту. Рідко кому щастить з першого разу знайти хорошого фахівця і не міняти його протягом усього існування сайту. У цій статті ми розповімо про переваги і недоліки великих і невеликих SЕО-компаній, фрілансерів.

Наперед забігаючи, рекомендуємо Вам зупинити свій вибір на компанії «SeoMasters», більше читайте на офіційному сайті компанії https://seomasters.com.ua/seo/ . Дана SEO-компанія відноситься до перевірених часом і має в штаті досвідчених seo-фахівців, веб-дизайнерів, програмістів, контент-менеджерів. Звернувшись до даних фахівців, Ви отримаєте аудит для Вашого сайту, розробку комплексного плану SEO-просування за вигідними цінами тільки «білими» методами. Проконсультуйтеся безкоштовно у експерта онлайн або залиште заявку для зв’язку з Вами на сайті компанії.

SEO розкрутка
SEO розкрутка

Найчастіші помилки при виборі SEO-спеціаліста

Дешевше = найгірше

З метою економії невеликі фірми звертаються до фрілансерам, вважаючи, що вони можуть зробити ту ж саму роботу, що й компанії, але з найменшими витратами. Найчастіше це не так. Якщо у фрілансера налагоджено постійний зв’язок з програмістами і копирайтерами – вам пощастило, але буває і так, що йому доводиться шукати підрядника під кожен проект у швидкому порядку на біржах і немає часу перевіряти компетентність фахівців. Або вони не включають в початковий бюджет витрати на роботи по програмуванню і контенту, і виходить, що клієнт платить майже ті ж гроші, що й компанії.

Демпінг – улюблена «фішка» фрілансерів. Невже вас не насторожує, що якийсь «спеціаліст» обіцяє просунути сайт у два-три рази дешевше ніж досвідчені компанії? Як ви думаєте, скільки годин на день він готовий витратити на роботу з вашим проектом за такі гроші?

Найкраще – ворог хорошого

Сто раз подумайте чи віддавати сайт іншому підряднику (який обіцяє просунути його швидше і дешевше) – часта зміна фахівців з просування ніколи не піде на користь сайту. Багато компаній практикують підхід, коли сеошник змінюється кожні півроку. Зазвичай виходить тільки гірше, але негативний результат видний не відразу, а помилки кожен новий оптимізатор звалює на попереднього.

Топові компанії

Розкручена компанія не завжди означає хороша. У багатьох великих фірмах один сеошник веде по 20-30 сайтів, тобто весь процес просування поставлений на потік. Бувають випадки, коли клієнт змінює доступ в адміністративну панель, а оптимізатор дізнається про це через півроку. При цьому вони щомісяця висилають клієнтові звіти про виконану роботу. Адже якщо пара-трійка сайтів «відваляться» – вони не так вже й багато втратять.

Маленькі фірми дорожать своєю репутацією. У даному випадку, ви отримаєте індивідуальний підхід і відмінний результат. Тож якщо Ви шукаєте SEO Київ, Вам завжди у компанії «SeoMasters»  підуть назустріч, адже репутація дуже важлива для молодої компанії, а кожен клієнт – на вагу золота.

Пошук по рекомендації

Дуже часто фахівця починають шукати серед своїх знайомих. Адже якщо людина хороша, то й в професійних якостях сумнівів немає. Але на ділі друзі друзів можуть виявитися так собі працівниками, а взаємодіяти з ними набагато складніше, ніж зі сторонніми – спрацьовує людський фактор, коли треба проявити твердість і наполягти на своєму. Якщо ви вирішили знайти сеошника за рекомендацією знайомих – ставтесь до нього так само, як до будь-якого працівника, перевірте рекомендації та портфоліо, проведіть співбесіду, не соромтеся задавати питання, укладіть договір – в цьому немає нічого ганебного. Довіряй але перевіряй.

Кого б ви не вибрали, не полінуйтеся піти наших рекомендацій і витратити час на перевірку, і тоді ви зможете забезпечити свій сайт і бюджет від недобросовісних оптимізаторів.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments