Вибираємо смартфон для школяра

Сьогодні смартфон є майже в кожного. Школярі — не виняток. Чи потрібен девайс дитині? Відповідь однозначна — так. Смартфони можна використовувати не лише для розваг, але й для навчання. Спеціальні додатки дозволяють з легкістю розв’язувати математичні задачі, редагувати документи чи перекладати з однієї мови на іншу. Хороший смартфон стане чудовим помічником і підвищить якість засвоєння інформації, помітно полегшить навчальний процес. На що звертати увагу при виборі моделі для навчання, розказали консультанти магазину КТС.

Смартфон для школяра
Смартфон для школяра

Який екран підійде

Щоб підібрати підходящий смартфон для школяра, не забувайте, що він має бути зручним у використанні й не вислизати з руки. Саме тому варто вибрати модель з міцним корпусом і текстурною поверхнею. Оптимальний розмір діагоналі — від 5 до 5,5 дюйма. На смартфоні з таким екраном зручно читати. Крім цього, він підходить для управління однією рукою. Також зверніть увагу на матрицю та наявність спеціальних технологій для захисту очей від втоми. Кольори мають бути природними, рівень яскравості й контрасту — легким в налаштуванні. Бажано, щоб екран не давав відблисків і не тьмянів при яскравому освітленні. Найкраще з цими задачами справляються моделі на базі IPS. Завдяки широким кутам огляду картинка не спотворюється, навіть якщо дивитись на неї збоку. Зверніть увагу й на деталізацію. Щоб розглянути дрібні деталі, потрібна роздільна здатність як мінімум FullHD.

Які технічні характеристики слід враховувати

Також придивіться до начинки. Вибирайте модель з потужним процесором, 4–8 ядрами та як мінімум 2 ГБ оперативки. Така апаратна частина дозволить швидко запускати 2–3 додатки без помилок у роботі смартфона. Для розваг потужна начинка також знадобиться. Школярі обожнюють грати в різноманітні ігри та редагувати власні фотографії, тож потурбуйтесь про те, щоб їх смартфон не зависав при одночасній роботі з кількома додатками.

Зверніть увагу і на акумулятор. Бажано, щоб він витримував 10–11 годин в режимі активного навантаження без підзарядки. Хороші камери (від 8 Мп) також не будуть зайвими: школярам і студентам часто доводиться фотографувати сторінки підручників чи конспектів.

Як смартфон полегшує навчання

Ні для кого не таємниця, що електронні підручники поступово витісняють паперові. Мобільні телефони дозволяють встановити додатки для їх читання та перекладу, а також для створення шпаргалок, ведення заміток і розв’язування складних математичних задач. Так, юним математикам стане в нагоді Photomath — незвичайний калькулятор-камера, який видає відповідь до будь-якого завдання по фотографії. Зручно, що додаток розпізнає не тільки друкований текст, а й рукописний. Тепер вам підвладні інтеграли, логарифми, похідні, всілякі рівняння та інші обчислення. Перекладач Google забезпечить якісний переклад на 102 мови, при цьому для 52 з них не потрібен інтернет. Обидва додатки доступні для iOS і Android. Також можна користуватись хмарним сховищем, яке звільняє місце на смартфоні чи планшеті. З ним студентам і школярам буде зручно редагувати спільний проект. Всі додатки — безкоштовні.