Одесагаз-Постачання: як оплатити рахунок за газ без особистого кабінету та реєстрації

Мати можливість користуватись декількома джерелами енергії у власному домогосподарстві дуже вигідно. Адже при відсутності одного, завжди можна скористатись іншим. Тож постачання газу в оселю допоможе не тільки обігрітися в зимовий період. Також це гарний спосіб вирішення інших побутових питань: приготування їжі, нагрів води і т.д. Але важливо не забувати сплачувати комунальні рахунки за використаний газ вчасно. Для цього сьогодні багато можливостей, одна з яких спеціалізовані інтернет-сервіси.

Кому платити за газ в Одесі

Вся Одеська область та місто Одеса обслуговується однією газопостачальною компанією – Одесагаз-Постачання. Підприємство працює з 1864 року і стало першою промисловою одиницею, що займалась видобування штучного газу в Україні.

На сьогодні це велика організація з розвиненим сервісом та значним реєстром клієнтів. В її власності знаходиться газорозподільна мережа, протяжність якої перевищує 10,5 тисяч кілометрів. Одесагаз постійно розвивається та активно використовує в своїй діяльності інноваційні технології.

Для більшого комфорту користувачів, було створено:

  • офіційний сайт, де розташована головна інформація про компанію, правила користування її послугами, тарифи за спожитий газ, контактні дані та інше;
  • особистий кабінет для кожного користувача з винесенням індивідуальних даних: особовий рахунок, стан балансу, статистику споживання газу, внесення коштів та передача показників;
  • чат-боти у Viber та Telegram, які значно пришвидчують і полегшують спілкування з абонентами, донесення до населення головних новин.

Виклик спеціаліста на місце аварійної ситуації, отримання додаткової інформації, технічна підтримка абонента реалізується також завдяки диспетчерській службі.

Сплатити рахунки також можна на офіційному сайті компанії. Але в деяких випадках це досить не зручно: використання чужого пристрою, відсутність логіна або пароля від особистого кабінету, складний процес переведення коштів. Полегшити завдання можуть платіжні системи, які доступні кожному громадянину України через інтернет.

Як оплатити рахунок за газ Одесагаз-Постачання без особистого кабінету та реєстрації

Банківські каси та термінали самообслуговування сьогодні використовуються лише в тому випадку, коли відсутній інтернет-зв’язок або безготівковий розрахунок неможливий. В інших ситуаціях більш швидкими та комфортними способами оплати платежів за спожитий газ є спеціалізовані сервіси.

EasyPay дозволяє провести транзакцію навіть без реєстрації на сайті. Щоб перерахувати кошти за газ Одесагаз-Постачання, достатньо перейти за посиланням https://easypay.ua/catalog/utility/odessa/odessagaz-postach, мати при собі номер особового рахунку та діючу платіжку картку.

Сформувати платіж та перерахувати кошти можна в 3 кроки:

  1. Зазначити номер особового рахунку абонента.
  2. Скорегувати показники лічильника та розмір грошового переказу.
  3. Обрати спосіб оплати та підтвердити свої наміри, натиснувши кнопку “Оплатити”.

Після виконання оплати, система автоматично формує квитанцію, яку можна роздрукувати відразу або надіслати на свою адресу електронної пошти.

Неавторизовані користувачі системи EasyPay не можуть створювати шаблони платежів, а значить ваші дані будуть моментально вилучені після завершення сесії. Це дозволяє виконувати переказ коштів з чужого пристрою без ризику використання реквізитів вашої платіжної картки третіми особами.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments