Знайти золото у шахті та отримати винагороду у Hit more Gold! Hold and Win від 3 oaks gaming

До чого зайві слова, якщо тематичний слот має максимальну виплату х2000 до ставки. Але, це все не всі можливості, якими володіє Hit more Gold! від відомої студії 3 Oaks. Консоль працює з технологією “утримання та виграшу”, має дикий символ, іконку розкиду та декілька варіантів прогресивних джекпотів.

Автомат має низький рівень дисперсії та віддачу 95.66%, а також надає доступ до привабливого бонусного рівня. Одним словом, ця гра дуже сподобається фанам слотів, у яких треба здобувати коштовні метали. Запустити слот безкоштовно допоможе игровая площадка казино ельслотс, де можна зустріти багато новинок, популярних консолей та інших розваг.

Чудова графіка та жвавий саундтрек не дасть сумувати у ході гри. Тут працюють всі необхідні опції, включно з автоматичними ставками. Також, машина може активуватись на смартфонах та планшетах. 

Особливості внутрішніх зображень консолі

Цікава гра з опцією Hold and Win має розбіжність ставок, від 0.25 до 60 монет/спін та ретро-розкладку з барабанами 5х3 і 25 смугами. Слот має 11 малюнків з різною оплатою, де карткові позначки найдешевші. Дорожчими представлені:

  • Кірка, від х0.4 до х6;
  • Сито із шматками самородків – х0.6, х3 та х10;
  • Мішок із золотом – до х12;
  • Собака та Шахтар – х1, х10 та х20 до ставки.

Символ скатера виглядає, як вхід до золотої шахти, а для бонусного раунду є спеціальна позначка – Золотий мозок. Хоча по таблиці виплат немає нічого дивного, вона надає досить пристойні виплати. Наприклад, Мішок із золотом за 5 іконок дозволить виграти х480 до ставки.

Пошукач золота є дуже цікавою грою, за якою можна якісно провести час і додатково заробити. “Золотий хіт” з призовою функцією Hold and Win пропонує ще й кілька привабливих бонусних турів. Це не може не сподобатись особам, які полюбляють ризик із мінімальними втратами.

Кожний малюнок гри має розкішний вигляд, щоб підкреслити атмосферу. Взагалі, на барабанах, випадково може випасти 15 іконок, частина з яких заплатить не так багато. Але, якщо зібрати комбо з Мішком, Собакою чи Шахтарем, ситуація зміниться на краще.

Які бонуси тут присутні

Шахтарь не змінює лише бонусні позначки, або скатер. Інші малюнки вдало змінюються, утворюючи шалені призові комбо. Дикий символ також може забезпечити велику виплату за 5 іконок – х720 до ставки.

Далі йде функція розкиду золотої копальні, яка активується Входом до золотої шахти. Символ може з’явитися на 2, 3 та 4 барабанах, запустивши 8 фриспінів. Опція може активуватися знову при повторній появі скатерів.

Бонусний рівень “Золотий самородок” активується шістьма іконками, які мають вигляд мозку. Вони звуться “бонусними символами золотих самородків”, та активують 3 респіна. При кожному випадінні бонусних малюнків, гра подовжується на +1 респін. 

Головним відкриттям слоту є один з чотирьох прогресивних джекпотів. Він може додатися до загального виграшу у бонусному турі. Це: х20, х50, х150 та х2000 до ставки.

Ця машина виявляється рідкісним винятком, коли гравцям бажано одразу спробувати свої сили на гроші. Тут дуже низкі шанси на програш, тому не варто лякатися. Ризик буде винагородженний.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments