Тісний взаємозв’язок між психологією емоцій та онлайн іграми

Психологія емоцій є однією з областей психології. Вона вивчає не тільки емоційні процеси, але й стани людини. Також цей напрям психології вивчає розвиток, вираження й регулювання емоцій, їх вплив на поведінку, мислення та фізіологію людини. Складнощі вивчення пов’язані із тим фактом, що емоції це комплексні стани, на які впливають фізіологічні, когнітивні аспекти. У кожної людської емоції є власна характеристика, вираженні та функція.

Зв’язок з іграми та станом людини

Емоції та ігри мають надзвичайно тісний зв’язок оскільки останні впливають на емоційні стани гравця. Це стосується як звичайних онлайн ігор, так і азартних розваг у онлайн казино, наприклад в El Slots. Це пов’язано із тим, що будь-яка гра пропонує занурення в унікальне середовище для регулювання та вираження почуттів. Емоції та ігри взаємодіють у наступних аспектах:

  • збудження емоційного стану;
  • емоції регуляції;
  • віртуальні емоції;
  • терапевтичне використання.

Викликати різні емоційні стани у гравців можуть майже всі ігри, особливо ті, що містять сюжетні елементи та драматичні події. Людина може як радіти через перемогу, так і сумувати після поразки або бути наляканою. Також це спосіб регуляції емоцій. Вони допомагають людям виражати свої почуття або ж відволікатися від стресових ситуацій.

Під віртуальними емоціями мається на увазі той факт, що у світі комп’ютерних відеоігор люди переживають не тільки свої емоції, але й емоцій свого персонажа. Крім того, інколи у гравця є можливість впливати на емоційний стан героя.

Не менш важливим є і той факт, що інколи відеоігри навіть використовують в медичних практиках. Це один зі способів допомоги людям із психологічними проблемами. До них можуть відноситися тривога або депресія. Завдяки іграм є шанс підвищити настрій або підвищити рівень психологічної рівноваги.

Взяття під контроль — медитація

Контроль над власними емоціями є дуже важливим умінням. Він відповідає за керування власною поведінкою, прийняття обдуманих рішень у різних ситуаціях. Медитація є одним з найголовніших та найпростіших способів опанування контролю над емоційним станом. Також тут може допомогти будь-яка інша фізична активність. Завдяки заняттям спортом зменшується рівень стресу, знімається напруга, підвищується настрій. 

Найголовніше — слід навчитися приймати власну недосконалість. Часто людям буває важко контролювати власні емоції через переживання їх у великій кількості. Треба проявляти терпіння до самого себе та ставити перед собою реалістичні очікування.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments