Каскадна механіка та підводні подорожі в Shark Wash від Relax Gaming

Подорожі морем сприймаються, як спокійний відпочинок у природній стихії, а ось, що сказати про дайвінг? Нова консоль від Relax Gaming частково відповідає на це питання. Тільки, як символи з низьким бюджетом в Shark Wash представлені мочалки у формі покерних мастей.

Гра відрізняється низьким рівнем дисперсії та середньою віддачею 96.06%, а основне поле складається з сітки 5х4 з 1024 лініями виграшу. При цьому, почати “миття акул” можна з 0.10 – 200 монет/спин, що не так багато з урахуванням головного призу – х5 000. Для знайомства з консоллю, гравці можуть застосувати elslots промокод, тим самим уникнувши непередбачених фінансових вкладень.

Під час основної гри, учасникам можуть траплятися різні значення з акулами, мочалками та бонусними картинками. Тут, є липкі та розширені Дикі знаки зі збільшенням множника та не тільки. Принагідно, слот активується з мобільного або комп’ютера без різних глюків.

Докладніше про таблицю виплат

Як не дивно, сюжет гри проходить на підводній мийці, де гравці мають мити щелепи та плавці акул. З огляду на неординарну тематику гра надає всі необхідні атрибути. А за конкретні комбінації символів можна отримати такі заохочення:

  • “Покерні” губки платять від х0.6 до х1.2 за 3-5 символів;
  • Мийник блакитної акули, х1 – х2.5;
  • Мийник зеленої акули, х1.4 – х3.5;
  • Менеджер примножує прибуток у 2, 3.5 чи 7 разів за 3, 4 чи 5 іконок;
  • Акула-гангстер, х3, х6 чи х15;
  • Позначки Вайлда та Скаттера не оплачуються, але відіграють важливу роль під час бонусних ігор.

Завдяки каскадному утворенню комбінацій, ігровий процес проходить швидше. Принагідно тут є необхідні додаткові шанси збільшити приз, включаючи можливість купівлі бонусу. Зрозуміло, що все це може призвести учасників гри до максимальної перемоги.

У Shark Wash діють оптимальні ставки та зручне керування. Так, щоб автоматизувати раунди, можна запустити кілька автоспінів. При цьому обертання можна прискорювати за допомогою Quickspin. А уникнути зайвого ризику допоможе запуск гри в демо-режимі.

Миття акул за допомогою бонусних функцій

Каскади – це все, чим примітний новий випуск від Relax Gaming. Також, в рамках Shark Wash доступні липкі Вайлди з множниками, респіни та безкоштовні обертання. На окрему увагу заслуговує функція Countdown Wild, де запускається 3 повторних обертання (Дикі символи стають нерухомими і дають множення ставки). Щодо самих множників, це показники х2 – х5 до ставки.

Далі, безумовно, йдуть три різні раунди фріспінів. При випаданні 3, 4 або 5 скаттерів гравець отримує 7, 10 або 15 раундів без оплати. При цьому, якщо приземлятися липкі вайлди, додається +1 спин. Тут діє функція Countdown Wild.

Купити безкоштовні обертання можна за х80 від ставки, принагідно, зберігаючи всі можливості туру фріспінів зі звичайного режиму активації. Так, бонус Shark Wash гарантовано запускається із підвищенням віддачі до 96.50%. Тут попутно зростає шанс на отримання джекпоту.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments