Бренд Xiaomi презентував нові смартфони та ноутбуки

Підсумками чергової презентації від Xiaomi стала поява на ринку нової лінійки пристроїв, серед яких нові потужні ноутбуки, планшет Xiaomi Pad 6S Pro та флагманський смартфон Xiaomi 14 Ultra.

Флагман з потужною камерою

Вихід нового смартфону від Xiaomi без перебільшення став великою подією для компанії, адже за своїми характеристиками 14 модель позиціюється, як найпотужніший смартфон в історії бренду. Одне залишилося незмінним – це так само універсальний девайс, який здатний виконувати задачі будь-якої складності. Запуск вимогливих мобільних ігор, мультимедійні розваги або азартні ігри з бонусами на https://rcgroup.com.ua/bonuses/ – в усьому цьому новий Xiaomi стане надійним помічником.

Одне з найактуальніших питань для сучасних смартфонів було вирішено – Xiaomi 14 Ultra отримав покращений акумулятор обʼємом 5300 мА/год. За своїми технічними характеристиками модель також не поступається конкурентам на ринку:

  • Процесор Snapdragon 8 Gen 3;
  • Оперативна памʼять до 16 Гб;
  • Вбудована памʼять – до 1 Тб. 

Окремої уваги заслуговує камера смартфона – вона містить 4 датчики по 50 Мп кожен, що дозволяє робити знімки нової якості, а критик вже відзначають розв’язання проблеми попередньої моделі, де камера сильно виступала від корпусу. Цікавою деталлю нової моделі стала підтримка супутникового звʼязку, що стає справжнім трендом для новинок останніх місяців.

Пара нових ноутбуків

Важливою деталлю презентації стало представлення двох потужних ноутбуків від Xiaomi – Redmi Book Pro 14 та 16. Традиційно цифри у назві моделі позначають діагональ дисплеїв, проте і у технічних показниках є деякі відмінності, що насамперед стосуються процесору.

 

Redmi Book Pro 16 буде оснащений 32 Гб оперативної памʼяті, тоді як менша модель існує у варіанті з 16 Гб та трохи поступається у характеристиці роздільної здатності дисплея – 2,8К проти 3,1К. Наголошується, що обидві моделі мають високу продуктивність та підійдуть як для відпочинку, так і для професійного використання – це сучасні тонкі та легкі моделі.

 

Обидва ноутбуки також можуть похвалитися своєю сучасною системою охолодження, яка здатна нівелювати будь-які навантаження на систему та підтримувати стабільну роботу. В обох встановлені вентилятори зі збільшеними лопастями та вдосконалені охолоджувальні трубки. Для кращої оптимізації роботи ноутбуки отримали одразу три режими роботи, між якими можна перемикатися за допомогою спеціальної комбінації клавіш. Це допоможе підлаштувати параметри системи під конкретні задачі.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments