Замовити піцу з доставкою? Легко!

На сьогоднішній день така доволі проста страва, як піца стала фаворитом та улюбленицею багатьох людей. А її замовлення вже стало звичним явищем.  Є багато піцерій, що працюють на випікання та доставку великого різноманіття цього нехитрого делікатесу.

Лінь готувати їжу? Не біда, компанія DOMINO’S PIZZA врятує Вас! Замовити піцу у Львові, як і по всій Україні – це не тільки зручно, але й швидко, і смачно. При цьому ви непогано заощадите, адже піца, а з урахуванням знижок та програм лояльності коштує ще дешевше!

Зробити онлайн замовлення в DOMINO’S PIZZA на доставку піци в офіс або додому  можна як за телефоном, так і залишивши заявку в інтернеті.

У чому переваги сервісу DOMINO’S PIZZA?

 • Вигода – DOMINO’S постійно проводить різноманітні акції та програми лояльності, інформація про які у відкритому доступі на сайті.
 • Сервіс – досвідчені фахівці завжди готові підказати найвигідніші пропозиції і допомогти розібратися з ними.
 • Вибір – у DOMINO’S PIZZA Ви завжди можете замінити перелік інгредієнтів у піці, або навіть придумати свою, користуючись конструктором піци, де є великий перелік різних компонентів та добавок.
 • Зручність – Ви можете оформити замовлення будь-яким зручним для Вас способом, через портал, мобільні додатки або просто зателефонувавши по телефону.
 • Швидкість – процес замовлення та доставки їжі у Львові, як і в Україні ніколи не був таким швидким. Відразу після оформлення ваше замовлення опрацьовується та надходить на кухню. Максимальний час доставки 30 хвилин, а вночі до 1 години.
 • Впевненість – об’єктивний рейтинг бренду допомагає Вам зробити правильний вибір і, як наслідок, замовити смачну їжу.
 • Настрій. У компанії працюють тільки щасливі люди, які завжди заряджають своїм позитивом приготовану їжу.
 • Емоції – будучи постійним клієнтом DOMINO’S, ви завжди будете отримувати приємні сюрпризи.

Як вибрати?

DOMINO’S PIZZA – це зручний і швидкий сервіс замовлення та доставки піци. Компанія працює під гаслом, що процес замовлення їжі повинен бути легким, швидким і приносити задоволення.

Клієнтам пропонується піца трьох розмірів:

 • маленька;
 • середня;
 • велика.

Тому Ви маєте можливість замовити їжу для будь-якої компанії, на будинок або в офіс. Можна спробувати різноманітні варіанти, замовивши піцу в невеликому діаметрі. А для великої компанії підійдуть великі розміри страви. Таким чином, всі будуть ситі і задоволені.

При цьому у DOMINO’S PIZZA дуже різноманітний вибір – піцерія пропонує до 30 різних видів піци. Кожен знайде собі страву за смаком.

Також у DOMINO’S PIZZA ви можете обрати додатково напої, десерти та інші продукти, із якими ви можете ознайомитись безпосередньо на сайті. Вибрати щось вершкове, віддати перевагу класиці або придбати щось гостре і пікантне? Із DOMINO’S PIZZA це легко!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments