Вибір обмінного пункту валюти у Тернополі

Деякі можуть здивуватися, що практично на кожному кроці зараз обговорюється курс долара. Різко все не стали політологами і фінансистами. Ні, у нас не ввели долар як національну валюту. Але тримати свої заощадження саме в доларах багатьом здається набагато безпечніше. І це не дивно, адже Україна вже тривалий час знаходиться не в стабільному положенні, де все може змінитися буквально за один день, а долар викликає до себе більшу довіру.

Також рекомендуємо переглянути курс долара у Тернополі на даний час.

Саме такий ажіотаж навколо іноземної валюти, а особливо долара і євро, привів до того, що зараз з’явилася велика кількість пунктом обміну валют. Практично у кожного з них курс валют Тернопіль свій. У такому випадку людині, яка хоче здійснити обмін, не потрібно поспішати і йти в перший обмінник, краще подивитися кілька і знайти для себе найвигідніший.

Долар
Долар

Вибір обмінного пункту

Відразу необхідно сказати, що є обмінники-онлайн і обмінні пункти готівкової валюти. Краще вибирати другий варіант, навіть, якщо в першому ви бачите курс вигідніший. Це пов’язано з тим, що в онлайн режимі ймовірність того, що вас обдурять, значно вище, ніж в офлайн. А низька ціна валюти якраз діє, як гачок, на який шахраї ловлять своїх жертв.

Повернемося до обмінних пунктів готівкової валюти. Їх дозволили приблизно 20 років тому і за цей час вони практично витіснили банки з цієї сфери, адже їх курс валют ніяк не прив’язаний до цифр НБУ. Обмінники цим користуються і найчастіше ставлять курс євро Тернопіль трохи нижче, ніж в офіційних установах.

Для того, щоб вибрати найвигідніший для себе обмінний пункт, необхідно слідувати наступним радам:

  • не поспішайте, подивіться кілька обмінників;
  • порівняйте курс кожного з них і на спеціальному калькуляторі порахуйте, в якому саме обміннику ви зможете найбільше заощадити;
  • перегляньте, чи пропонує обмінник будь-які додаткові послуги, які вимагають вашої доплати;
  • кращу характеристику обмінного пункту можуть дати тільки інші клієнти, адже “сарафанне радіо” ніхто не відміняв.

Коли обмінник вже буде обраний, перед обміном точно порахуйте суму, яка у вас повинна вийти на виході. Після обміну швидко не йдіть, перед касиром перерахуйте суму і порівняйте з тієї, яка вийшла у вас. Якщо вона не збігається, ви маєте право відмовитися від угоди і піти в інший обмінник.

Обмін валют з “КИТ group”

Щоб ви не витрачали багато часу на пошуки вигідного обмінника, розповімо про декілька переваги, які має “КИТ group”:

  • найвигідніший курс на ринку;
  • можливість забронювати суму обміну;
  • від великої суми можлива інкасація (доставка валюти з охороною);
  • збереження повної конфіденційності.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments