Швидке поповнення мобільного Київстар

Без мобільного смартфону зараз важко уявивити життя сучасної людини. Не менш важливе значення мобільний телефон посідає і у життя вчителя. Де завжди потрібно бути на зв’язку із дирекцією, учнями, батьками, працівниками школи та іншими людьми.

Після оголошення загальноукраїнського карантину, коли усі школи України були переведені на дистанційне навчання, смартфон вчителя окрім телефонного зв’язку використовував популярні додатки: ClassRoom, Zoom, Viber. Про останній додаток варто відзначити, що і після завершення карантину у вчителя і досі залишились групи із учнями де ведеться переписка із учнями. Для використання даних додатків обов’язковим є наявність до підключення до мережі Інтернет.

Майже усі мобільні оператори мають місячні передплачені тарифні плани на інтернет і зв’язок, які передбачають регулярне списання коштів в установленому розмірі. Якщо на рахунку грошей буде недостатньо, послуга не підключиться. Щоб такого не допустити, потрібно знати, як можна швидко і зручно поповнити рахунок.

На даний час в Україні є велика кількість сервісів за допомогою яких Ви зможете поповнити мобільний телефон. У даній статті ми хочемо зупинитись на одному із популярних платіжніх сервісів – Ipay. За допомогою даного сервісу, Ви можете оплатити будь які платежі починаючи від поповнення мобільного телефону закінчуючи оплатою будь яких комунальних послуг в Україні і переказом з однієї картки Mastercard на іншу.

Робити дані оплати на сайті Ви можете відразу ж після переходу на сайт. Проте після реєстрації на сайті Ipay є можливість зберегти шаблони оплати та банкіську карку, що прискорить майбутні оплати до автоматизму. Є також можливість запланувати майбутні оплати.

Поповнення мобільного телефону Київстар

Поповнити свій мобільний телефон Київстар ви можете за цим посиланням https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet.

Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу, системою Ipay користується велика кількість людей. Так наприклад, на час написання статті останнє поповнення мобільного Київстар було здійснено 12 хвилин тому.

Для поповнення телефону на першому кроці Вам достатньо ввести свій номер мобільного і суму поповнення.

На наступному кроці система попросить звірити інформацію, а саме номер мобільного, суму для поповнення, комісію та електронну пошту на яку буде відправлено квитанцію оплати.

Варто відзначити, що на сайті Ipay є комісія за виконану операцію. У даному випадку вона складає 2 грн 66 копійок. Із даних коштів система Ipay забирає мінімальну комісію, але так як оплата проходить між Вашим банком і банком отримувача, тому велика частина комісійних коштів саме припадає на оплату дій відповідних банків.

Останнім кроком у оплаті є введення реквізитів банківської картки а саме номер, термін дії та CVV – код картки.

Після здійснення першої успішної оплати  у Вас буде можливість зберегти дані Вашої платіжної картки і у наступних операціях не вводити дані платіжної картки. Це суттєво пришвидшить наступні майбутні оплати як мобільного зв’язку так і будь яких платежів (комунальних послуг, переказу коштів із картки на картку та інших).

Переваги оплати через Ipay:

  • Економія Вашого часу, процес оплати можна здійснити протягом кількох хвилин, а якщо зберегти дані платіжної картки оплату можна здійснити за допомогою кількох кліків.
  • Безпека. Усі платежі проходять через захищені протоколи, що дозволить вберегтись від викрадення даних платіжної картки.
  • Комфорт. Платіж можна здійснити у зручний для Вас час доби.
  • Оперативне зарахування коштів. Після оплати, поповнення мобільного відбудеться протягом кількох хвилин.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments