Що таке онлайн кредит і чим він відрізняється від звичайного кредиту?

В Україні, як і в багатьох інших країнах, інтернет є невід’ємною частиною життя. Інтернет використовується багатьма компаніями для роботи. Сьогодні в інтернеті можна купити все що завгодно, в тому числі і послуги. Але головне в нашій тематиці це кредит, а в інтернеті можна отримати кредит.

Онлайн кредит
Онлайн кредит

Згідно з класичним визначенням, кредит – це позика грошової суми у банку чи іншої фінансової установи. Кредит видається з метою покупки товару або послуг, під фіксований відсоток. Крім основної суми заборгованості, виплачуються і відсотки які накопичилися за певний період . У винахідливому XXI столітті схема взяття позики еволюціонувала – тепер його можна отримати не тільки в будівлі банку, але і в будь-якому іншому місці, де є підключення до інтернету (будинок, офіс, громадський заклад). Давайте детально з’ясуємо, що таке онлайн кредит і чим він відрізняється від звичайного кредиту.

Забрати гроші, взяті в онлайн банку, можна як готівкою у відділенні, отримати їх кур’єром або на карту. Останній спосіб найбільш зручний для сучасних і зайнятих людей. Як оформити онлайн кредит швидко і без довідок Ви можете  на сайті ОнКредит

Визначення онлайн-кредиту

Кредит онлайн – це фінансова послуга, надана банківською установою або мікрофінансової організацією за допомогою дистанційної операції на офіційному сайті. Тобто, оформити онлайн кредит можна тільки в тих банках, які мають свій веб-ресурс, який передбачає дану послугу. На сайті розписуються умови кредитування, додаються в електронному форматі документи і угоди. Для віддаленого взяття позики також необхідно пройти реєстрацію на цьому сайті, яка підключить клієнта до інтернет-банкінгу.

Після завершення процедури реєстрації, в онлайн банку генерується заявка на кредит. Вона являє собою віртуальний бланк, де вказуються персональні дані позичальника – ПІБ, дата народження, місце проживання, рівень доходу, паспортні дані, адреса електронної пошти тощо. Сканування документів зазвичай не потрібно. Останній крок – відправка документа на обробку. Перевагою такого оформлення є швидкість розгляду заявки – від 5 хвилин до 3 годин. У банківському відділенні процедура може тривати набагато довше, з чергами, перевірками документів.

Отже, основні переваги онлайн кредиту такі:

  • Мінімальна витрата часу на подачу заявки в банк;
  • Заявка готується і відправляється з будь-якого місця, де є підключення до інтернету;
  • На офіційному сайті установи легко знайти вигідний кредит за лічені хвилини;
  • Швидкість розгляду заявки висока – від декількох хвилин до 3-5 годин;
  • Можливість отримання грошей відразу на банківську карту після прийняття позитивного рішення.

Підсумовуючи вище сказане, можна зробити виновок, якщо Ви цінуєте свій час, сміливо можете замовляти онлайн кредит. Так наприклад детальніше про онлайн кредит у Львові читайте за посиланням oncredit.ua/uk/cities/lviv

Яка різниця між онлайн кредитом та кредитом готівкою?
Яка різниця між онлайн кредитом та кредитом готівкою?

Різниця між онлайн кредитом і звичайним кредитом

Онлайн кредити підходять тим людям, які є досвідченими користувачами комп’ютера або смартфона. Найчастіше це молоде покоління, яке вміє оперативно працювати з інтернет-браузерами і офісними програмами. Що стосується людей старшого віку, то більшість з них не мають досвіду роботи з ПК, в зв’язку з чим онлайн оформлення кредиту буде трудомістким завданням. Звернення в банківський філіал – прекрасний вихід, де співробітник проведе консультативну роботу і самостійно зробить реєстрації в системі, відправить на розгляд вручну заповнену заявку.

В Україні існує велика кількість фінансових компаній і банків, які готові Вам надати кошти, які Ви повинні будете повернути з відсотками. І якщо фінансова компанія відправить кошти на Вашу карту, то банк випустить свою карту з кредитним лімітом, але без будь-яких додаткових платежів.

Зараховані кошти Вам на карту або кредитний ліміт – це гроші, які можна використовувати для оплати реальних товарів, платежів і послуг. Такі грошові кошти можна буде використовувати на що завгодно, в т.ч. їх можна легко зняти в банкоматі, але така операція буде проведена зі сплатою додаткової комісії (відсотка від суми операції). Це потрібно враховувати.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments