Послуги депозитарної установи ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА – ваш спокій та впевненість!

На сьогоднішній день в Україні є досить велика кількість різних депозитарних установ. Депозитарій цінних паперів здійснює сукупність заходів щодо забезпечення заходів, що мають відношення до утримання сертифікатів векселів, управління або трансферу прав на них. Виконувати подібні процеси дозволено лише юрособам, які мають спеціальний документ. Ліцензія на здійснення депозитарної діяльності надається суб’єкту Державною комісією з даними документами.

Які операції притаманні депозитарію?

Така установа використовує послуги клієнта, займається реєстрацією депо-рахунків, в рамках чого здійснюється управління наявними у клієнта векселями, а також записуються будь-які процедури, що здійснюються стосовно акцій. Якщо фактично компанія-депозитарій зберігає передані їй цінні папери або права, це завіряється випискою по депо-рахунку, але придбати дану довідку неможливо.

Депозитарною діяльністю визнається взаємини між особою, яка виконує зберігання, і клієнтом, грунтуючись на договорі, де описується:

 • Предмет згоди;
 • Період виконання угоди;
 • Умови набуття векселів депозитарієм від клієнта. Якщо ж паперу бездокументарного типу, необхідно вказати вимоги трансферу прав;
 • Нормативи управління правами на акції і процедури затвердження прав на згадані векселі між учасниками;
 • Вартість і регламент виплат вартості депозитарних операцій;
 • Нормативи забезпечення звітності клієнта від депозитарію.

Якщо держатель отримує на зберігання векселя, це не забезпечує його правом власності на ці папери. Функції депозитарію грунтуються на досягненні повного збереження акцій або власності документів, але власникові потрібно вчиняти дії лише за побажаннями клієнта. Використовувати, контролювати або виконувати всілякі процедури з векселями депозитарію не дозволяється. Так як отримані на зберігання папери не переходять у власність власника, стягнути документи по його заборгованостях також неможливо.

ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА

Товариство ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА є однією з найкращих компаній, що займаються наданням депозитарних послуг. Працює одночасно з брокерським і дилерським супроводом та пропонує повний спектр депозитарних послуг для усіх фізичних та юридичних осіб. Компанія дотримується принципів конфіденційності, оперативності та надійності. Усі задоволені клієнти, обовязково  зекономлять свій час та кошти — придбавши цінні папери через ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА. Детальніше ознайомитись із послугами компанії можна перейшовши за посиланням https://www.ffin.ua/service/depozytarni-poslugy.

 

Особливості та функції депозитарію

Ринок цінних паперів передбачає вирішення власником ряду завдань:

 • Утримання акцій, якщо документи мають документарну форму випуску;
 • Підписання обтяження документів клієнта певними вимогами, включаючи заставу, підкріплення ресурсами і так далі;
 • Складання депо-рахунків, на чиїх сторінках описується обсяг і тип векселів по кожній процедурі, здійсненої клієнтом;
 • Забезпечення депонента відомостями, які держатель отримує від реестроудержателя і емітента;
 • Контроль достовірності отриманих сертифікатів акцій;
 • Інкасація та транспортування документів.

Стандарти депозитарної роботи дозволяють власникові здійснювати діяльність номінального депозитарію, утримуючи документи від власного обличчя, але при цьому не виступати правовласником акцій. Що стосується реєстраційної роботи, вона передбачає контроль переліку власників цінних паперів, включаючи пошук, збереження, контроль, наповнення, забезпечення емітентів і зареєстрованих осіб відомостями з переліків. Складання списків здійснюється лише для іменних документів, що дає можливість ідентифікувати правовласників векселів.

Переваги депозитарного обслуговування ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА

Товариство ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА зацікавлене в тому, щоб усі його депоненти залишалися на сто відсотків задоволеними. Саме тому, кожному клієнту компанії забезпечується індивідуальний підхід в веденні обліку цінних паперів та прав на цінні папери через сегреговані рахунки. Гарантоване швидке та якісне виконання розпоряджень клієнтів. Також працівники компанії працюють на те, щоб в найоптимальніші терміни були розв’язані будь-які питання. Скориставщись послугами ФРІДОМ ФІНАНС УКРАЇНА ви можете бути впевнені в повній конфіденційності, безпеці та надійності ваших вкладень.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments