Найкращі способи обміну валюти у Запоріжжі

Щоб точно спрогнозувати курс валют у Запоріжжі, потрібно бути принаймні Нострадамусом. Однак, існує кілька лайфхаків, які допомагають вгадати відповідний момент для покупки або продажу валюти. Ось деякі з них:

Слідкуйте за економічними новинами

Курс гривні вкрай залежний від зовнішніх факторів. Наприклад, якщо Україна отримала кредит від МВФ або на світових ринках зросли ціни на ключову українську експортну продукцію (сталь і продовольство), то гривня, швидше за все, зміцниться. Також на курс можуть впливати важливі політичні події.

Обирайте день і години обміну валюти

Вагоме місце має  час коли будете здійснювати конвертацію валюти. Найвигідніше купляти долар в робочі дні в обід, а продавати ввечері у п’ятницю або у вихідні дні. В цей час банки і обмінники трішки завищують курс, про це пише https://obmen.zaporizhzhe.ua/.

Враховуйте сезонні фактори

Так, продавати валюту вигідніше взимку, коли вона дорожчає в зв’язку з тим, що держава і бізнес витрачають великі суми на закупівлю газу і палива за кордоном. Влітку ж долари і євро традиційно дешевшають, так як в цей час українські аграрії активно експортують свою продукцію, заробляючи валюту, яка потім конвертується в гривню.

Долар
Долар

Пам’ятайте про фіксування курсу в Інтернеті

Після того, як в лютому 2019 року набрав чинності оновлений закон «Про валюту», українці отримали можливість обмінювати валюту в інтернеті. В наслідок цього, за останні кілька років в нашій країні з’явилася велика кількість різних сервісів, що дозволяють здійснювати валютні операції в режимі онлайн.

На сьогоднішній день частина банків та обмінників проводять обмін валюти за допомогою Інтернету.  Даний спосіб є вигіднішим в першу чергу для обмінника, так як без потреби не витрачаються кошти на доставку готівки у відділення. Курс долара в Запоріжжі в онлайн обмінниках може часто змінюватись, тому Вам потрібно слідкувати і швидко реагувати на найкращу пропозицію. В обмінниках компанії Кит групи ви можете зафіксувати бажаний курс на 1  годину і мати гарантію, що протягом даного часу Ви без черг отримаєте зарезервовану суму.

Висновок

Як уже зазначалося на початку статті, на сьогоднішній день готівкові долари є ключовим інвестиційним активом для українців. Однак, гроші, що зберігаються під матрацом, не генерують прибуток, тому інвесторам варто розглянути можливість вкладення коштів у більш дохідні напрямки, такі як готовий бізнес, стартап-проекти або комерційна нерухомість.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments