Лайфхак з обміну валюти у Кривому Розі

Курси валют останнім часом схожі на американські гірки: постійно спостерігаються різкі скачки то вгору, то вниз. Ті, хто заробляє на скачках курсів, радіють, якщо вдається вгадати тренд. Але у тих, хто на цьому не заробляє, а має необхідність терміново обміняти гроші для особистих потреб і користується обміном валют у Кривому Розі і в інших містах України, навпаки, починається паніка. Адже знайти вигідний курс не так-то просто. Але є кілька порад від фахівців, які допоможуть вигідно обміняти валюту практично в будь-яких обставинах.

Поради для обміну

Курс валют в Кривому Розі та в інших містах постійно змінюється, тому головна порада щодо обміну – це моніторинг показників. Робити це рекомендується регулярно, щоб не упустити можливість, яка з’явиться на вигідних умовах. Також допомогти можуть такі поради.

  1. Уточнюйте, для якої суми діє той чи інший курс валют в Кривому Розі і в інших великих містах. Якщо на табло обмінного пункту висвічуються привабливі показники, це ще не означає, що обмін буде вигідним. А все тому, що даний курс може діяти тільки для великих сум, а на середні і невеликі інший.
  2. Курс євро у Кривому Розі залежить і від дня тижня. Так, наприклад, статистика показує, що найвигідніше обмінювати в будні дні, в першій половині дня або в обід. Увечері робити це вкрай не рекомендується, власне, як і в святкові, а також у вихідні дні. Різниця в курсах, дійсно, помітна, так що краще дочекатися слушного часу, якщо є можливість.
  3. Обмін валют у Кривому Розі надається в онлайн центрах (наприклад, в інтернет-банках). До того ж на таких ресурсах обмін може бути більш вигідним, ніж в самих обмінних пунктах. Так що варто іноді заглядати і туди.
  4. Якщо потрібна обміняти велику суму і ви не поспішаєте, то рекомендують проводити процедуру на початку року.

Фахівці стверджують, що саме в цей проміжок часу (початок січня) найчастіше спостерігаються вигідні показники курсів.

Обмін Євро
Обмін Євро
  1. Порівнюйте різні сервіси. Ні для кого не секрет, що кожен сервіс з обміну має свої особливості і курс на різні грошові одиниці. Щоб вибрати найвигідніший варіант, потрібно розглянути відразу кілька організацій, що надають послуги в цьому напрямку. Тому не полінуйтеся і ознайомтеся з декількома з них. Чим більше порівняйте, тим краще. На даний час найбільш вигідні умови можна зустріти в сервісі Кит group – це офлайновий обмінник має потужне інтернет-представництво за адресою https://obmenkr.com.ua/. Є можливість попередньо забронювати потрібну суму і зафіксувати курс. До речі, при обміні великих сум діють більш вигідні умови, ніж при обміні дрібних. Якщо вас просто цікавить курс валют в обмінниках Кривого Рогу сьогодні, то ви також завжди можете його подивитися в он-лайн режимі на сайті https://obmenkr.com.ua. Тому Вам не доведеться виходити з дому щоб шукати вигідний курс. Тут все гранично просто і прозоро. Влаштує курс – біжіть міняти. А якщо немає, чекайте більш підходящого часу.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments