Де купити і обміняти валюту в Полтаві?

Нестабільна економічна ситуація в світі тільки зміцнює бажання українців придбати валюту. Навчені гірким досвідом попередніх девальвацій, наші громадяни вважають за краще зберігати свої заощадження в доларах або євро. Втім, валюта купується не тільки з метою збереження коштів. Хтось купує її для подорожей, хтось намагається заробити на курсових скачках, а кому-то валюта необхідна для оплати послуг іноземних партнерів, придбання імпортної продукції. Ми вирішили дізнатися, де і як вигідно можна знайти курс валют Полтава.

Покупка валюти в обмінниках

Більшість валютно-обмінних операцій в Україні здійснюються в обмінних пунктах. У нашій країні обмінники належать або банкам, або фінансовим компаніям. Курс в небанківських обмінних пунктах зазвичай вигідніший, ніж у відділеннях банків. Це пов’язано з тим, що українські фінансові компанії не зобов’язані дотримуватися вимоги НБУ щодо дотримання валютної позиції. Детальніше про актуальних курс валют можете переглянути на сайті https://obmenka.poltava.ua/.

Варто згадати про ризики, з якими може зіткнутися громадянин, що конвертує валюту в обмінниках. По-перше, деякі фінансові компанії, які володіють обмінними пунктами, що не дуже серйозно ставляться до питань безпеки. По-друге, ви можете переплутати легальний обмінник з нелегальним. Подібні обмінні пункти зовні нічим не відрізняються від звичайних, але вони не видають квитанцію про проведення операції, тому, якщо касир неправильно порахує суму або видасть фальшиві купюри, ви не зможете повернути свої гроші.

Долар
Долар

Також слід пам’ятати, що курс в обмінниках, що належать одній і тій же компанії, але знаходяться в різних районах міста, може сильно відрізнятися. Наприклад, в обмінних пунктах які розташованих в центрі міста або в аеропорту є вкрай невигідним. Обмінюючи валюту в спальних районах, можна серйозно заощадити.

Щоб не залежати від місця перебування і слідкувати за курсом долара Полтава ви можете скористатись послугами компанії Кит група і на їхньому сайті наперед замовити потрібну суму.

Варто зазначити, що для великих валютних операцій в обмінних пунктах встановлюється спеціальний, що відрізняється від зазначеного на табло, курс, який може виявитися як виграшним для клієнта, так і навпаки. Найчастіше валютні оператори збільшують  курс або дають знижки при конвертації валюти на суму від $ 5000 до $ 10 000. Тому обов’язково уточнюйте, на яких умовах і за яким курсом буде проходити ваша операція (не забудьте також дізнатися, обкладається вона додатковою комісією).

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments