Як відрізнити хороший магазин квітів від посереднього?

Час від часу кожна людина стикається з необхідністю купити букет у подарунок з тієї чи іншої нагоди. Оскільки зазвичай подія, до якої приурочена купівля, є не повсякденною, хочеться, щоб подарунок запам’ятався якнайдовше, тож і букет має бути якнайкращим. Звичайно, вибрати зовні пристойні квіти можна навіть у вуличних квіткарів, але щодо їх якості – то вже лотерея, в кращому випадку вони просто швидко зів’януть.

Для того, щоб рослини відповідали заявленим характеристикам, а також були гарантовано свіжими, існує низка правил, яких притримується кожний магазин квітів з солідною репутацією. Саме до такої категорії належить флористичний салон Украфлора – флагман вітчизняного ринку квітів, кімнатних рослин і дотичних товарів. Тож, розглянемо переваги на його прикладі.

5 складових, що свідчать про якість закладу

Недосвідченому або недбалому покупцю здається, що чим більше квітів, тим кращий заклад. Але це зовсім не так, це лише одна складова, хоча й важлива. Насправді позицій для оцінки дещо більше, це:

  1. Достатній асортимент.
  2. Перевірений виробник.
  3. Вміння зберігати рослини свіжими.
  4. Наявність професіональних флористів-консультантів.
  5. Гнучка цінова політика.

У випадку, що ми розглядаємо, складається така картина.

Багатий вибір найменувань

Каталог компанії не обмежується традиційними трояндами та гвоздиками, у продажу незалежно від сезону зазвичай наявні тюльпани, хризантеми, лілії, гортензії та деяка екзотика. Це надає можливість створювати непересічні букети з «власним обличчям».

Кращий виробник

Переважна більшість квітів імпортується з Європи, в більшості своїй – з Нідерландів, країни-законодавця світового ринку квітникарства.

Умови зберігання

В салоні створено мікроклімат, у якому рослини зберігають свіжість дуже тривалий час. Зокрема, зрізні квіти утримуються в приміщенні з низькою температурою (7-9 °С), що є запорукою їхньої свіжості.

Допомога фахівця

В салоні працюють професіонали вищого рівня, які допоможуть покупцеві зробити правильний вибір квітів до тієї чи іншої нагоди та з урахуванням особистих якостей адресата. З вибраних рослин флористи створять букет (в тому числі букет класу «люкс»), який не залишить байдужою жодну людину.

Конкурентна ціна

Звичайно, авторський букет не може коштувати недорого, але в закладі працює система акцій та знижок на окремі рослини, що дозволяє придбати достойний букет на будь-який гаманець.

Таким чином, якщо порівняти заклад рівню Ukraflora з менш іменитими квітковими магазинами, переваги стають очевидними!

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments