Як підготувати дитину до школи, і де це можна зробити?

Майже всі сучасні мами і тати рано чи пізно задумуються над запитанням підготовки дитини до вступу в школу. Як же зробити це краще? І чи взагалі потрібно? Скільки часу приділяти підготовці і коли варто починати? Батьки ламають собі голови намагаючись визначити, куди б це звернутись, щоб їх чадо змогло успішно адаптуватися в школі.

Підготовчі заняття з дитиною перед школою, звичайно ж, є необхідністю для її подальшого успіху, однак, основний напрямок має даватися не в сторону навчання шкільним навичкам – письму, читанню, рахунку.Підготовка повинна бути системною комплексною роботою по соціальному, особистісному, пізнавальному і фізичному розвитку дитини.

Підготовка дітей до школи на базі шкіл та дитячих садків.

Підготовка до школи у Львові може здійснюватися як на базі шкіл, так і на основі дитячих садків. В останніх програма підготовки враховує особливості віку, заняття ведуться в ігровій формі. Малюки одержують знання поступово, не втомлюються і хочуть вчитися. Підготовка до школи на базі навчальних закладів допомагає адаптуватися до шкільних умов. Діти не відчувають труднощів при виконанні домашніх завдань, їм простіше висидіти на уроках. На заняттях дошкільнята навчаться основам граматики, читання і письма, розвивають пам’ять і логічне мислення, вивчають іноземні мови, працюють з логопедом.

Курси підготовки до школи

Підготовка дитини до школи
Підготовка дитини до школи

У великих містах, також набуває популярності підготовка дітей до школи на приватних платних курсах. Про такі курси є багато різних думок, як позитивних так і негативних. Якщо говорити про Львів, то тут є величезна кількість варіантів. Багато з яких є дуже хорошими. Проте трапляється і так, що на таких курсах дітей просто програмують на те, щоб вони відповідали правильно на певні питання і легко виконували потрібні завдання. Однак набагато важливіше, щоб малюк вчився сам робити висновки, міркувати, творчо мислити. Тому при виборі приватних курсів підготовки дізнайтеся:

  • Чи є у студії право на розвиваючу і просвітницьку діяльність;
  • За якими програмами проводиться підготовка;
  • Якого рівня фахівці працюють;
  • Чи є свої посібники, матеріали або все це доведеться купувати самостійно;
  • Тривалість і інтенсивність занять (якщо занадто багато, то підготовка стане для дитини стресом, так що вже до школи вона може зненавидіти будь-який навчальний процес);
  • Скільки людей в групах. По суті, чим менше, тим краще, адже в маленьких групах є можливість приділити достатньо уваги кожній дитині.

Для того щоб вибрати якнайкращий варіант потрібно насправді потратити багато часу. Тут потрібно особливу увагу звертати на індивідуальні можливості дитини, її потреби та вподобання. Вивчити відгуки людей та їх рекомендації. І якщо ви є батьком дошкільнятка, то у вирішенні усіх цих питань вам може допомогти веб-сайт List: list.in.ua. На сторінках даного ресурсу ви знайдете багато цікавої і корисної інформації, не лише про підготовку дітей до школи. List.in.ua це ефективний сервіс пошуку необхідних послуг у вашому місті. Тут ви знайдете і рекомендації, і обговорення, і бонуси, і багато чого цікавого.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments