Розвиваючі книжки для дітей

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти виросли успішними і розумними людьми, відбулися в професії, легко і швидко досягнули високого статусу в житті. Але мало хто з батьків задумується над тим, що для того щоб стати успішним дорослим, в дитинстві дитина повинна отримати правильний розвиток. Передумови для правильного розвитку полягають в тому, щоб дати маленькій людині якомога більше можливостей для пізнання себе і навколишнього світу; створити атмосферу, що спонукає дитину до подальшого саморозвитку.

Розвивати дітей починають з перших днів життя. Методик багато, спеціальних посібників для батьків теж вистачає. Спеціальні книги для малят допоможуть розважити дитину, дати перші уявлення про навколишній світ, навчити новим словам і розповісти про невідомі явища.

Дитяча література
Дитяча література

Які книжки вибирати для свого малюка?

Розвиваючі книжки для дітей на сьогоднішній день існують у величезному різноманітті, це і народні казки, і маленькі вірші, потішки, частівки і загадки. Часто до книг додаються розвиваючі елементи. Такі книги стануть одним з основних інструментів навчання на різних роках життя дитини:

  • до одного року актуальні книги з яскравими картинками, на яких можна сфокусувати погляд, книжки-брязкальця, озвучені видання, які допоможуть вивчати тварин і птахів;
  • до двох років – лічилки, які допомагають вивчити цифри, книги з питаннями і відповідями, історії з розгадкою, що стимулюють логіку і уяву;
  • від трьох років – твори, розвиваючі інтелектуальні здібності, мова і творче мислення.

Вибирайте дитячі книги з красивими барвистими картинками, розмовляйте з малюком по книзі, пояснюйте, якщо щось незрозуміло. Для першого читання краще зупинити увагу на книгах для дітей з невеликою кількістю тексту на сторінці, з великими чіткими літерами. Читайте дитині щодня, знайомте його з новими книгами, не відмовляйтеся прочитати любиться казку повторно.

Інтернет-магазин видавництва Vivat

Видавництво Vivat – українське книжкове видавництво, що спеціалізується на виданні дитячої та підліткової літератури, пропонує вибрати кращі книги для дитини, які буде цікаво читати батькам і слухати дітям. Це народні казки, захоплюючі історії, навчальні книги, перші розмальовки та логічні задачки, навчальні енциклопедії, книги для підготовки до школи. А для старших діток видавництво пропонує дитячу художню літературу, повісті та детективи. Усі видання яскраво ілюстровані, приємні на дотик і привернуть увагу дитини.

Книги видавництва Vivat реалізуються в інтернет-магазині з адресою vivat-book.com.ua. На даному сайті ви зможете вибрати книгу, познайомитися з її змістом і заглянути всередину. Вподобану книгу можна відразу ж легко замовити, завдяки простому інтерфейсу сайту.

Що цікаво, в даному інтернет-магазині реалізуються книги не лише для дітей. Дорослі також можуть знайти для себе багато цікавого.

Дорогі батьки, пам’ятайте, найголовніше у вихованні – це приклад батьків. Якщо дитина бачить, що ви щиро зацікавлені книгою, якщо в родині книги прийнято читати, а не тримати в якості елемента декору, то малюк зрозуміє їх цінність і виросте розумною, грамотною, успішною, люблячою читати людиною.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments