Накопичувальне страхування життя в Україні

Чи замислювалися ви коли-небудь про страхування життя для Вас або Вашої родини? Багато з нас не усвідомлюють, як важливо мати страховку. Страховий поліс для більшості з нас – це вимушене придбання. Так, кожен автомобіліст зобов’язаний оформляти поліс обов’язкового страхування громадянської відповідальності автовласників, а при відкритті візи страховка входить в список обов’язкових документів. При оформленні кредиту страховка кредитоотримувача на суму кредиту може бути вимогою банку. Це ті життєві ситуації, які заставляють українців задумуватись про страхування і оформити відповідні документи. А коли вищеописаних проблем немає, наші близькі здорові і отримують стабільний заробіток, ми просто сподіваємося на те, що так буде тривати і далі. Проте жодна людина не має гарантій чи впевненості у тому, що завтра її життя буде таким як і сьогодні, а тому для фінансового захисту себе і своїх близьких потрібно задуматись про накопичувальне страхування життя та здоров’я.

В Америці і Європі до страхування ставляться як до природного необхідного процесу. В середньому кожна американська сім’я витрачає на страхування до 10% річного доходу. Більше половини цих коштів йде на страхування медичних витрат. У нас ситуація зовсім інша: культура страхування життя і здоров’я в Україні розвинена набагато менше, і тому є кілька причин. Основна причина, чому в нашій країні страхуванню приділяють так мало уваги – це невисокий рівень доходів. Крім того, позначається можливість безкоштовно отримувати більшість медичних послуг.

Однак, останнім часом українці таки стали приділяти більше уваги страхуванню свого життя і здоров’я і використовувати страхові програми як інструмент інвестування. Ще недавно на частку договорів страхування життя припадав лише 1% всіх страхових внесків. Зараз – вже понад 8%. Для порівняння, в Європі страхування життя, медичних витрат і пенсії займає 50-60% від загального обсягу страхових внесків.

TRUSTLIFE – накопичувальне страхування життя – online

TRUSTLIFE це зручний, надійний та безпечний сервіс в мережі Інтернет, що надає послуги онлайн-страхування по різних програмах. Досвідчені фахівці компанії допоможуть підібрати для Вас страховий поліс відповідно до Ваших потреб і планів на життя. З допомогою даного сервісу Ви можете застрахувати своє життя по одній із програм:

  • Програма «НАКОПИЧЕННЯ» дозволяє зібрати кошти на великі покупки чи освіту дітям, при цьому захистивши себе від непередбачуваних обставин, що можуть статися під час накопичення;
  • Програма «ПЕНСІЯ» дозволяє забезпечити собі гідний відпочинок на пенсії самостійно, абсолютно не розраховуючи на допомогу держави;
  • Програма «ФІНАНСОВИЙ ЗАХИСТ» дозволяє захистити сім’ю від фінансових ризиків на випадок серйозного захворювання, інвалідності або втрати годувальника;
  • Програма «ЗДОРОВ’Я» дозволяє отримати якісну медичну допомогу, на випадок серйозного захворювання, інвалідності або втрати годувальника.

Використовуючи сервіс TRUSTLIFE Ви зможете легко і швидко застрахувати своє життя. Вам не доведеться ходити в офіси страхових компаній, щоб прорахувати і купити поліс. Оформити накопичувальне страхування життя на сайті TRUSTLIFE можна всього за 10 хвилин. Якщо Вас зацікавила дана пропозиція, дізнатись більше про неї ви зможете на офіційному сайті, посилання на який є у даній статті вище.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments