Яку інверторну спліт-систему вибрати?

Кліматична техніка об’єднує численні прилади та пристрої, покликані створити найбільш комфортні умови в будинку, офісі, виробничому приміщенні. Вони відрізняються своїми функціональними можливостями, конструкцією, габаритами і багатьма іншими параметрами. На даний час така техніка не є розкішшю, а необідним пристроєм який дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Кліматична техніка в інтернет-магазині vencon.ua представлена широким асортиментом товарів: кондиціонери, обігрівачі, осушувачі та зволожувачі повітря, водонагрівачі, побутові рекуператори, витяжні вентилятори та інші.

Інверторна спліт-система
Інверторна спліт-система

Види кліматичної техніки

З огляду на різнорідності приладів провести їх повноцінну класифікацію досить важко. У загальному вигляді можна розділити всю кліматичну техніку за наступними показниками:

  • цільове призначення – визначає, які функції виконує пристрій або прилад. Кліматична техніка призначена для очищення, освіження, нагріву / охолодження повітря, підігріву води, обігріву приміщень, вентиляції повітряних мас, формування та підтримки оптимального рівня вологості;
  • місце установки / монтажу – кліматична техніка частіше використовується для житлових приміщень, однак вона також може встановлюватися в виробничих або офісних будівлях, а частково і на відкритому повітрі (наприклад, зовнішній блок спліт-систем).

Компанія vencon займається продажем техніки різних відомих брендів, а також надає послуги із проектування і монтажу. Інтерфейс сайту vencon дуже зручний, замовлення можна легко і швидко оформити. Дуже зручним є те, що на сайті працює розумний фільтр, який допоможе легко обрати потрібний Вам товар. Крім цього на сайті працює онлайн-помічник, з допомогою якого Ви зможете отримати відповіді на усі запитання.

Поради щодо вибору кліматичної техніки

Вибір будь-якого приладу для створення сприятливих кліматичних умов в приміщенні слід робити, приймаючи до уваги такі параметри:

  • обсяг робіт, що означає облік розміру приміщення в поєднанні з планованою інтенсивністю експлуатації пристрою. Відповідно до них вибирається потужність, а також інші параметри, що характеризують продуктивність кліматичної техніки;
  • кількість функцій і можливостей. Розширена функціональність тягне збільшення ціни приладу, тому варто заздалегідь продумати, які функції будуть затребувані;
  • репутація виробника. Для гарантії тривалої безпроблемної роботи техніки варто віддавати перевагу перевіреним брендам. Корисно також вивчити відгуки користувачів на кліматичну техніку того чи іншого виробництва.

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments