Яку інверторну спліт-систему вибрати?

Кліматична техніка об’єднує численні прилади та пристрої, покликані створити найбільш комфортні умови в будинку, офісі, виробничому приміщенні. Вони відрізняються своїми функціональними можливостями, конструкцією, габаритами і багатьма іншими параметрами. На даний час така техніка не є розкішшю, а необідним пристроєм який дозволяє підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

Кліматична техніка в інтернет-магазині vencon.ua представлена широким асортиментом товарів: кондиціонери, обігрівачі, осушувачі та зволожувачі повітря, водонагрівачі, побутові рекуператори, витяжні вентилятори та інші.

Інверторна спліт-система
Інверторна спліт-система

Види кліматичної техніки

З огляду на різнорідності приладів провести їх повноцінну класифікацію досить важко. У загальному вигляді можна розділити всю кліматичну техніку за наступними показниками:

  • цільове призначення – визначає, які функції виконує пристрій або прилад. Кліматична техніка призначена для очищення, освіження, нагріву / охолодження повітря, підігріву води, обігріву приміщень, вентиляції повітряних мас, формування та підтримки оптимального рівня вологості;
  • місце установки / монтажу – кліматична техніка частіше використовується для житлових приміщень, однак вона також може встановлюватися в виробничих або офісних будівлях, а частково і на відкритому повітрі (наприклад, зовнішній блок спліт-систем).

Компанія vencon займається продажем техніки різних відомих брендів, а також надає послуги із проектування і монтажу. Інтерфейс сайту vencon дуже зручний, замовлення можна легко і швидко оформити. Дуже зручним є те, що на сайті працює розумний фільтр, який допоможе легко обрати потрібний Вам товар. Крім цього на сайті працює онлайн-помічник, з допомогою якого Ви зможете отримати відповіді на усі запитання.

Поради щодо вибору кліматичної техніки

Вибір будь-якого приладу для створення сприятливих кліматичних умов в приміщенні слід робити, приймаючи до уваги такі параметри:

  • обсяг робіт, що означає облік розміру приміщення в поєднанні з планованою інтенсивністю експлуатації пристрою. Відповідно до них вибирається потужність, а також інші параметри, що характеризують продуктивність кліматичної техніки;
  • кількість функцій і можливостей. Розширена функціональність тягне збільшення ціни приладу, тому варто заздалегідь продумати, які функції будуть затребувані;
  • репутація виробника. Для гарантії тривалої безпроблемної роботи техніки варто віддавати перевагу перевіреним брендам. Корисно також вивчити відгуки користувачів на кліматичну техніку того чи іншого виробництва.
Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments