Нова ера стабілізаторів напруги Prostor, Parus і Smart від ТМ Volter

Компанія-виробник ТМ Volter, що випускає стабілізатори напруги, показала новинки. Тепер асортимент поповнився серіями Smart, Parus і Prostor. Устаткування від "Волтер" − сучасні стабілізатори напруги з унікальним дизайном і відсутністю аналогів на ринку. Трьох- і однофазні прилади для будинку й квартири стали устаткуванням нового покоління. На думку фірми, їх товар повинен змінити уявлення про якісне електроживлення у всьому світі.

Переваги нової лінійки стабілізаторів

Усі моделі були створені на базі стабілізаторів напруги (СН) серії Etalon. До відомих переваг цих приладів варто віднести точність вихідної напруги, і навіть при мах відхиленні від норми напруги зберігається в межах 0,5% Це дуже важливо для ефективної роботи банківських, медичних і серверних приладів і устаткування.

Точні вихідні дані досягнуті шляхом подвійного перетворення напруги, по суті Smart, Parus і Prostor стали ДБЖ, тільки без батареї. Увесь асортимент ТМ Volter ви знайдете на сайті https://220volt.com.ua/stabilizator.htm.

Окрім знайомого всім захисту від короткого замикання, перевантажень, перегрівання, нова лінійка має:

  • Потужність від 7 до 14кВт.
  • Виключення користувачів на 5-7с при тимчасовій пропажі живлення, що дає тривалість роботи імпульсного джерела живлення деяких приладів.
  • 2-ной перетворювач знижує вплив на споживачів, як не якісної синусоїди, так і вищих гармонік.
  • Конструкція працює так, що не має вихідної напруги при скачках з вхідного, так що будинку не страшні мерехтіння світильників і лампочок.
  • Гарантія впродовж 5 років від виробника при правильній експлуатації устаткування + безкоштовне післягарантійне обслуговування.
  • Завжди стабільна напруга, що забезпечує безпеку техніці у квартирі. Реакції у стабілізатора навіть немає при різких і миттєвих коливаннях вхідної напруги.

Тобто прилад досить оперативне реагування на будь-яку зміну навантаження.

Модель Смарт підходить для приватних будинків, квартир, котеджів, а також офісів, медичних установ і заводського цеху. Прихильники Parus − власники приватних будинків, котеджів і квартир з унікальним дизайном, а також власники офісів і прибічники самих інноваційних дизайнерських стилів в інтер’єрі. Робочий діапазон Prostor підходить для найвимогливішої техніки, включаючи пральні машини, холодильники, домашні кінотеатри, електричні плити.

У корпус кожної моделі вбудовані ЖК-дисплеї. Внаслідок компенсації індуктивного навантаження можна заощадити на сплаті рахунків за електроенергію. Діапазон вхідної напруги серій Smart, Parus і Prostor складає 130-390В. І що приємно для естетів, так це можливість замовити у французького бренду СН з дизайнерським видом фасадної панелі, що дозволить приладу лаконічно вписатися в інтер’єр приміщення. Можна сміливо сказати, що стабілізатори “Вольтер” є доступною розкішшю і необхідністю. Їм можна довірити свої електроприлади, продовжити термін їх експлуатації.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments