Найголовніше про пилососи Karcher

Пилососи Karcher представлені широким рядом моделей, призначених для виконання різних завдань. В асортименті ви знайдете побутові пилососи зі стандартним функціоналом за прийнятною ціною, моделі, здатні виконувати різні завдання, професійні апарати з поліпшеними якісними характеристиками і розширеними можливостями.

Техніка Karcher славиться якістю, відповідним світовим стандартам, надійністю, високою продуктивністю і довгим терміном служби. Технології безперервно удосконалюються, впроваджуються і полегшують щоденне прибирання не тільки вдома, але і офісів, виробничих приміщень та інших бізнес-об’єктів.

Домогосподарка, працівник клінінгової служби, бізнесмен – кожен знайде в асортименті пилососів Karcher відповідну модель, яка задовольнить найвибагливіші запити.

Як вибрати відповідний пилосос Karcher

Щоб мати наочне уявлення про можливості пилососів Karcher і вибрати модель, відповідну вашим потребам, необхідно знати їх класифікацію і короткі технічні характеристики. Виробник пропонує наступні категорії пилососів:

 • Пилососи з мішком для збору пилу.
 • Циклонні пилососи без мішка для збору пилу з ефективною системою фільтрації.
 • Миючі пилососи, призначені як для вологого, так і сухого прибирання.
 • Пилососи з аквафільтром, що забезпечують приємне свіже повітря.
 • Надкомпактні вертикальні пилососи, зручні та практичні в експлуатації.
 • Надпотужні господарські пилососи для прибирання будівельного сміття.

Пилососи з мішком для збору пилу – це базова лінійка побутових пилососів. Вони відрізняються інноваційною конструкцією, незвичайними технологіями, які значно полегшують і прискорюють прибирання, а також можливістю тривалої роботи без частого спустошення сміттєзбірника.

Пилососи без мішка для збору пилу дуже зручні в експлуатації. Сміття збирається в прозорий контейнер. Це дозволяє стежити за рівнем його наповнення для своєчасного спустошення. У подібних моделях передбачена ефективна п’ятиступінчаста система очищення з фільтром, яка забезпечує чисте прибирання і завжди свіже повітря в будинку.

Миючі пилососи змінюють звичне уявлення про сухе прибирання і розширюють можливості, дозволяючи використовувати воду і засоби для чищення. Вони не тільки пилососять, а й ефективно позбавляють від плям і сильних забруднень. За допомогою миючих пилососів можна робити щоденне вологе прибирання, прибирати пил і сухе сміття, мити ковролін і будь-які текстильні покриття, включаючи м’які меблі і матраци.

Пилососи з аквафільтром стануть ідеальною знахідкою для людей зі схильностями до алергічних захворювань, сімей, які проживають разом з маленькими дітьми або старими родичами, і просто для тих, хто цінує екологічно здорову обстановку в будинку. Сміття і пил осідають в воді і надійно затримуються в контейнері. Такий пилосос забезпечить не тільки чистоту і порядок в будинку, але і свіже, чисте повітря без сторонніх запахів.

Вертикальні пилососи вражають своєю компактною конструкцією. Вони дуже зручні у використанні і дозволяють робити ретельне прибирання в важкодоступних місцях. Безмішкові система фільтрації ручного пилососа також забезпечує здорову атмосферу в домі, а маленькі габарити дозволяють зберігати їх в будь-якому затишному місці.

Господарські пилососи із надпотужної силою всмоктування і великими контейнерами для збору сміття в 20 – 30 л використовуються для прибирання великого сміття у великих обсягах.

Вони не бояться навіть вологого і мокрого сміття у вигляді вапна, штукатурки, шматків паперу з домішками клею. Можна прибрати залишки будівельного сміття після ремонту, тирсу в майстерні, листя, траву і дрібні гілки в саду і в цілому використовувати там, де потрібно швидко навести порядок.

Пилосос Karcher
Пилосос Karcher

Відмінні риси пилососів Karcher

 • Якісні матеріали та збирання.
 • Висока продуктивність.
 • Ефективна фільтрація.
 • Інноваційні технологічні рішення.
 • Простота експлуатації та обслуговування.
 • Багата комплектація.

У пилососах Karcher використовуються тільки оригінальні матеріали, розроблені на власних заводах виробника. При складанні окрема увага приділяється кожній деталі, саме тому техніка цього бренду відрізняється якістю, надійністю і довгим терміном служби.

Висока продуктивність апаратів забезпечується надійними двигунами, які створюються за новітніми технологіями і з дотриманням світових стандартів якості. Мільйони користувачів відзначають високу потужність всмоктування пилососів Karcher, яка забезпечує швидке і ідеальне прибирання.

Виробник приділяє велику увагу фільтраційної системі, тому оснащує свої пилососи багатоступінчатими фільтрами, які ефективно затримують пил і на виході випускають у багато разів очищене свіже повітря.

Виробник передбачив все для комфортної експлуатації і передбачають широкий спектр потреб. Пилососи прості у використанні і невибагливі в обслуговуванні. У кожній лінійці передбачені свої інновації і рішення, вивчивши які, ви зробите правильний вибір.

Вони компактно зберігаються, корпус легко миється, ємність для збору пилу швидко знімається і промивається, кабель змотується автоматично або намотується на спеціальні гачки, а тихий двигун не вимагає частого технічного обслуговування.

Широка базова комплектація дозволяє повністю розкрити потенціал пилососів. До кожної моделі при покупці додаються насадки різних видів для різнопланового прибирання, телескопічна трубка, гнучкий шланг, змінні фільтри і додаткові аксесуари в залежності від призначення пилососа. Це дозволяє економити кошти на покупку додаткових щіток і фільтрів, і відразу почати роботу, як тільки ви придбали і принесли покупку додому.

Отримати більше інформації, відповідей на ваші запитання, докладніше дізнатися про особливості і купити пилосос Karcher за вигідною ціною ви можете в інтернет магазині Karcher.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments