Фільтри для води -очищення води в домашніх умовах

Вода — це хімічна сполука, яка є основою біологічного життя на Землі. Вважається, що вона становить до 70% маси дорослої людини. Вода бере участь у більшості процесів у нашому організмі – це засіб внутрішнього транспортування поживних речовин, ферментів і гормонів. Вона впливає на регуляцію температури, регенерацію клітин і правильну роботу внутрішніх органів. Якість води так само важлива, як і кількість споживаної води. У природному середовищі вода піддається впливу багатьох забруднювачів – як природних, так і спричинених діяльністю людини. Окрім біологічного використання, вода також використовується для інших повсякденних дій – миття, прибирання, прання чи навіть обігріву. А погана якість води, може спричинити виведення з ладу побутової техніки. Тому, щоб зробити воду придатною до споживання, її необхідно ретельно очищати. На сьогоднішній день, одним з найкращих способів щоб очищати воду в домашніх умовах є фільтр води осмос. Але давайте про все попорядку.

Очищення води

Вода, яка потрапляє в квартири і будинки, надходить з двох основних джерел – найчастіше водопроводу і рідше власного водозабору – глибокої свердловини. Отримання води з власного водозабору, безсумнівно, вимагає встановлення відповідних фільтрів для води, які дозволять її належним чином очистити, а як бути з водою з водопроводу? Щоб потрапити в наші домівки, вона має відповідати відповідним стандартам, що дозволяють її безпечне використання, але все одно рекомендується додаткова фільтрація.

Очищення води – це концепція, яка означає дезінфекцію води, видалення накипу, знезалізнення та пом’якшення води. Який із цих процесів нам слід використовувати вдома, безпосередньо залежить від властивостей води, що надходить до наших кранів.

Однією з головних проблем води є жорсткість. Жорстка вода пов’язана з багатьма проблемами, в основному пов’язаними з її впливом на пристрої (наприклад, пральні машини). Сполуки кальцію і магнію в основному відповідають за жорсткість води. Їх значна кількість у воді проявляється в основному в утворенні відкладень на приладах, які використовують воду – посудомийних, пральних машинах, бойлерах і чайниках. Отриманий «камінь» істотно скорочує термін служби побутової техніки і наражає нас на її прискорену заміну. Крім того, жорстка вода знижує ефективність миючих засобів, і тим самим збільшує їх використання. Жорстка вода також змушує нас витрачати більше часу на прибирання, тому що на душових кабінах чи інших поверхнях, що контактують з водою, швидко з’являється осад, який важко видалити.

Що таке явище зворотного осмосу?

Одним з найсучасніших і ефективних методів очищення води від домішок є так званий зворотний осмос. Для цього використовуються спеціальні мембрани, через які потім проходить вода. Пори пропускають невеликі молекули води, але не пропускають різноманітні забруднюючі речовини. Таким чином, процес зворотного осмосу передбачає проходження води під тиском через мембрани до менш концентрованого розчину. Це означає, що вода очищається від розчинених у ній речовин. Мембрана проникна тільки для частинок, розмір яких рівний або менший від молекули води. Таким чином, фільтри зворотного осмосу дозволяють отримати воду дуже хорошого ступеня чистоти. Тому вода схожа на дистильовану. Тому зворотний осмос гарантує чисту та хорошу воду. У той же час явище осмосу відомо, в тому числі, з природи і використовувалося стародавніми греками, які таким чином видаляли сіль з морської води.

Фільтри для води

Якщо у  вас немає можливості встановити фільтр зворотнього осмосу, то виходом стане використання фільтрів-глечиків Екософт, які також ефективно працюють, та є відмінним бюджетним рішенням проблеми очистки води. Глечики з фільтрами набувають все більшої популярності в домогосподарствах. Вони стають незамінним помічником у щоденному зволоженні організму або при приготуванні їжі. Завдяки їм ви можете відмовитися від покупки та перенесення важких пляшок з водою в одноразових пластикових пляшках, заощадити сотні гривень на рік і захистити навколишнє середовище. Глечик – це довгострокове придбання, у якому потрібно лише замінювати фільтри, які очищають воду. Вище є посилання в інтернет-магазин, де представлено багато моделей глечиків. Вибір широкий, і глечики часто постачаються в комплекті з сумісними фільтрами, що робить покупки легшими та швидшими. Велика кількість розмірів, кольорів і ємностей дозволить вам вибрати глечик, який найкраще відповідає вашим потребам. Великою зручністю є те, що цей посуд має індикатор використання фільтра, який нагадає про необхідність заміни картриджа.

Висновок

Якщо ви ще роздумуєте, чи потрібно вам подбати про очищення води в своєму помешканні, можете провести дослідження води яку ви споживаєте, в будь якій лабораторії. Це зробити зовсім не важко. Але тоді ви точно будете знати що ви п’єте і як якість вашої води може впливати не лише на ваші побутові прилади, а й на ваше здоров’я.

Ви маєте усвідомити, що очищення води – це не тільки питання здоров’я, але й дозволяє в довгостроковій перспективі заощадити на роботі різноманітних приладів, які щодня використовуються в квартирах і домогосподарствах.

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments