ДПА+ЗНО 2018. Українська мова і література повний курс підготовки до ЗНО, Заболотний, Літера ЛТД

Повний курс  підготовки до ЗНО 2018. Українська мова і література, автори: О. Заболотний, В. Заболотний, видавництво: Літера ЛТД, 2017. Уточнення. На даній сторінці опубліковано лише частину українська мова, література у другому файлі.

Читати онлайн Повний курс підготовки до ЗНО з української мови і літератури (дочекайте повної загрузки сторінки …)

Частина “Українська мова” (ст.1-169)

Частина “Українська література” (ст. 170 -345 )

Додатки

Зміст

 

Українська мова і література. Повний курс підготовки до ЗНО

Українська мова і література повний курс підготовки до ЗНО, Заболотний

Українська мова і література повний курс підготовки до ЗНО, Заболотний

Автори: Олександр Заболотний, Віктор Заболотний
Видавництво: Літера ЛТД
Кількість сторінок: 416 с

ШАНОВНІ СТАРШОКЛАСНИКИ!

Якщо ви читаєте цей текст, отже, прийняли важливе для себе рішення підго­туватися до зовнішнього незалежного оцінювання. А допоможе вам цей посібник, який передбачає системну, якісну, підготовку. Скориставшись запропонованими матеріалами, ви змажете УСПІШНО скласти ЗНО з укріїнської мови ї літератури.

У посібнику весь курс поділено на невеликі тематичні модулі, опрацювання яких передбачає проходження кількох етапів.

Перший етап («ЗНАЮ») має на меті повторення, узагальнення й систематизації відомостей  мови та літератури. Щоб полегшити вам роботу, теоретичний ма­теріал викладено легко та проілюстровано яскравими прикладами. Багато правил зведено в таблиці, схеми, що активізує зорову пам’ять, а отже посилює запам’ятовування й розуміння. У рубриці «Беру до уваги» підкреслено: важливі моменти, які залишаються поза увагою під час самостійного опрацювання матеріалу.

На другому етапі («УМІЮ») виковуємо типові тестові завдашш з певної теми- Водночас у блоці «Література» запропоновано цікаві запитання для обговорення в колі однокласників. Це сприятиме кращому розумінню художніх творів і таке в нагоді під час написання власного висловлення.

Третій етап («ПЕРЕВІРЯЮ») дає змогу звірити свої відповіді з правильними. Особливо цінними для вас будуть коментарі (тлумачення) до тестів з української мови. А тому, незалежно від того, чи правильно ви розв’язали завдання, радимо ознайомитися з коментарем до нього: можливо ви просто вгадали відповідь і важ­ливі нюанси залишаться поза вашою увагою.

Крім тестових завдань, ЗНО передбачає написання власного висловлення. Ви­конати цю роботу допоможуть матеріали згруповані в окремому розділі.

Корисними будуть і додатки. Тут, до речі, зібрано саме ті слова й сполу­чення, які часто пропонують у тестах.

Завершальною стадією підготовки є виконання комплексу завдань у тестовому зошиті. У посібнику вміщено п’ять таких зошитів, які наближені до оригіналь­них, відповіді до них. При цьому враховано модель ЗНО, пропоновану Україн­ським центром оцінювання якості освіти.

З найкращими побажаннями та вірою у ваш УСПІХ.

Для ефективнішої підготовки до ЗНО з української мови та літератури вам про­понується безкоштовний доступ до авторських тестів онлайн-курсу від .платформи онлайн-освіти EDUGET. Скористатися ним можна за допомогою  або поси­лання https://www.eduget.com.

Після цереходу за посиланням та натискання кнопки «Отримати доступ» ви зможете тренувати розв’язувати тестові завдання на платформі EDUGET у зруч­ному для вас порядку.

Пропоновані тести є частиною повного курсу підготовки до ЗЛО з української мови та літератури на платформі EDUGET. Для отримання більш детальної інфор­мації звертайтеся за номером (безкоштовно на території України).

Скачати Українська мова і література повний курс підготовки до ЗНО, Заболотний (Українська мова) (pdf): джерело 1

Поділитись у соціальних мережах:
Share on Facebook
Facebook
44Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Сподобалась стаття? Оцініть її:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (голосов: 5, в среднем: 4,20 из 5)
Loading...
 
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ НА САЙТІ...