ЗНО можуть перенести в областях, що не будуть готові.

В Українському центрі оцінювання якості освіти розглядають можливість проведення спеціальних додаткових сесій ЗНО в деяких областях, у разі неможливості провести тестування у визначені дати.

Про це в ефірі програми «Сніданок 1+1» сказала заступник директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко, відповідаючи на запитання про те, що 8 областей України поки не готові до другого етапу пом’якшення карантину.

«У нас є декілька планів залежно від того, скільки областей можуть потрапити в таку ситуацію. Ще в березні ми оголосили, що ЗНО може проводитись за другим сценарієм, тобто наприкінці серпня. І такий варіант все ще актуальний», – сказала Вакуленко.

За її словами, якщо велика кількість областей не зможуть проводити ЗНО у червні, тоді воно буде проведено у серпні, коли ситуація нормалізується.

Разом з тим, в УЦОЯО також не виключають можливість перенесення дати проведення зовнішнього оцінювання у деяких областях.

«Якщо це буде одна або дві області, то ми розглядаємо можливість проведення спеціальних додаткових сесій для цих областей», – сказала заступник директора УЦОЯО Тетяна Вакуленко.

Нагадаємо, опубліковано все про ЗНО 2020 у матеріалі “Як проходитиме ЗНО-2020: довіз до пунктів тестування, як пити воду у масці, пробне ЗНО та інше

http://osvita.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments