ЗНО 2020 може не відбутись – Ляшко

Заступник міністра охорони здоров’я України та головний санлікар Віктор Ляшко заявив, що зовнішнє незалежне оцінювання у 2020 році може не відбутися – в тому випадку, якщо будуть значно перевищено епідемічні показники.

Нагадаємо, сьогодні відбулось пробне ЗНО з української мови і літератури в режимі онлайн.

Скачати завдання, бланки відповідей, таблиці переведенн у 200 бальну шкалу.

Наголошується, що остаточне рішення щодо проведення ЗНО з 25 червня по 17 липня буде прийнято 22 червня.

“Все буде залежати від епідситуації. У суботу на комісії з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій ми обговорювали різні варіанти: що ЗНО буде проведено заплановані дати, що воно буде перенесено і що воно буде скасовано. Епідситуація може вплинути на будь-який з цих варіантів, тому остаточне рішення щодо проведення ЗНО з 25 червня по 17 липня ми приймемо 22 червня”, – сказав Ляшко.

За його словами, якщо ситуація залишиться на такому ж рівні, як зараз, ЗНО відбудеться в заплановані дати.

“Якщо у нас буде стійкий ріст поширення коронавірусної інфекції. Індикатори ще не затверджені, але орієнтовно: коли у більш ніж 50% регіонів будуть перевищені три наших показники – інциндентність, завантаженість лікарень і тестування, і якщо загальна кількість активних хворих буде перевищувати 60 випадків на 100 тис. населення. Зараз ця цифра становить 37. Тобто нам всім потрібно дуже постаратися, щоб було таке зростання”, – зазначив санітарний лікар.

Наголошується, що в разі стрімких темпів поширення вірусу дитячі садки будуть закриті.

https://dt.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments