ЗНО 2015 з англійської мови відбудеться за стандартами Кембриджського університету

ЗНО з англ. мови
ЗНО з англ. мови

Меморандум між УЦОЯО і Cambridge English Language Assessment підписано! Директор центру оцінювання Ігор Лікарчук та голова Департаменту маркетингу у Північній Європі Арек Яворські закріпили підписану угоду рукостисканням. Джиліан Хортон-Крюгер, голова Департаменту з оцінювання у Північній Європі та консультант Сambridge English Language Assessment в Україні Дарина Сіжук представили результати експертної оцінки тесту ЗНО з англійської мови.

Спеціалісти Cambridge English відзначили високий рівень тестів попередніх років. На основі проаналізованих завдань представники департаменту дали кілька рекомендацій.

Для завдань із читання – обрання автентичних текстів і їх редагування, аби вони не були надто складними чи легкими, для письмової частини – побудова завдань за принципом «не поясни, а розкажи». Також експерти говорили про введення додаткових типів завдань, наприклад, використання закритого типу тестів чи переформулювання речень.

Підписана угода стане величезним кроком до удосконалення тестів, що у свою чергу вплине на якість вивчення англійської мови загалом і на програму зокрема.

http://pedpresa.ua

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments

Залишити відповідь