Випускників 2022 року зобов’яжуть складати ЗНО з чотирьох предметів

Випускники українських шкіл повинні будуть здати державну підсумкову атестацію у формі ЗНО 2022 з 4 предметів:

  • української мови;
  • математики;
  • історії України або іноземної мови та ще по одному предмету на вибір.

Також у наступному році випускники отримають можливість скласти ЗНО з 5 предметів державним коштом, а додаткові іспити – власним.

В Україні у 2022 році випускники складатимуть обов’язкову державну підсумкову атестацію у формі ЗНО з чотирьох предметів. Йдеться про українську мову, математику, історію України або іноземну мову, а четвертий предмет – на вибір. Про це розповів директор Українського центру оцінювання якості освіти Валерій Бойко в інтерв’ю ZN.UA.

Уже є наказ про ЗНО-2022, і всі наші планові показники ми закладатимемо виходячи з того, що ЗНО відбувається відповідно до нормативно-правових актів. Це буде обов’язкова ДПА у формі ЗНО з чотирьох предметів: українська мова, математика, історія України або іноземна мова, а також четвертий предмет на вибір. Максимально учасники зможуть пройти п’ять тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання, – зазначив Бойко.

Крім того, у наступному році випускники отримають можливість скласти ЗНО з п’яти предметів державним коштом, а от іспити з додаткових предметів – власним коштом. Новації запроваджені наказом від 5 травня 2021 року № 498 «Деякі питання проведення у 2022 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти».

Вас також може зацікавити: Електронний кабінет вступника у 2021 році: інструкція та нововведення

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments