Учасник, який побачив, що правильну відповідь, позначену в бланку, неправильно зафіксовано в картці результатів, може подати апеляційну заяву.

В УЦОЯО рекомендують перевірити сканкопії відповідей з історії України. У такому разі бланк буде перевірено вручну, що дозволить учаснику отримати об’єктивний результат.

УВАГА! Під час тестування з історії України учасники виконували завдання з вибором одного варіанта відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання на встановлення правильної послідовності та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді, а результати виконання завдань фіксували в бланку А, що обробляється машинно.

Щоб перевірити правильність встановленого результату, учасникові варто зайти на свою інформаційну сторінку, завантажити сканкопію бланка відповідей, а також картку результатів, порівняти позначки й цифри в бланку відповідей із даними в картці результатів, за потреби скористатися схемами нарахування балів за виконання завдань. https://testportal.gov.ua/sertificatist/

Нагадаємо, що завдання на встановлення правильної послідовності (№ 27, 28, 57, 58) оцінюється в 0,1, 2 або 3 бали.

Учасник, який побачив, що правильну відповідь, позначену в бланку, неправильно зафіксовано в картці результатів, може подати апеляційну заяву. У такому разі бланк буде перевірено вручну, що дозволить учаснику отримати об’єктивний результат.

Завантажити: Апеляційна заява 2021

Сподобалась стаття? Поділіться нею у соціальних мережах:

Коментарі із Facebook

Powered by Facebook Comments